Skocz do zawartości

e46 (226A) Jakie sprezyny?


HawkGDA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zrobilem wymiane amortyzatorow z przodu sachs i z tylu monroe dedykowane do 226A. Oczywiscie razem z poduszkami,odbojami itp itd.

Ustawilem geometrie zrobilem przeglad i niby wszystko okej. Ale nie jestem zadowolony z pracy tyłu. Auto troszke podskakuje i nie tłumi tak fajnie jak przod. Dodatkowo zauwazylem po pewnym czasie ze gdy auto stoi na rownej plaszczyznie to prawe tylne kolo jest ciut nizej wzgledem lewego. W calej tej operacji nie wymienialem sprezyn. Czy takie sprawy moga sie dziac jesli sprezyny sa zuzyte?


Jakie sprezyny zakladac do S226A?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam eibach pro kit dedykowany do e46 mam u siebie i jestem zadowolony jest ciut sztywnej od ori 226a bo takie też siedziały u mnie, na komforcie dużo się nie stracilo za to w prowadzeniu na plus.

Co do wysokości u mnie wygląda w miarę równo przód tył.

Kupie listwe oslaniajaca próg stahllgrau metalic (400) strona kierowcy sedan 2002rok

721015571

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam eibach pro kit dedykowany do e46 mam u siebie i jestem zadowolony jest ciut sztywnej od ori 226a bo takie też siedziały u mnie, na komforcie dużo się nie stracilo za to w prowadzeniu na plus.

Co do wysokości u mnie wygląda w miarę równo przód tył.

 

Mialem na mysli roznice lewego tylu do prawego tyłu jest roznica jak auto stoi na rownym. Jest roznica w wysokosci na eibachu? Zalozylem 18" 225/40 i wolalbym seryjna wysokosc lub ciut wyzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.