Skocz do zawartości

KODOWANIE DRL POMOCY!!!!


DjMucha

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie dziwne pytanie bawiłem się trochę przy wgrywaniu świateł do jazdy dziennej udało się ale świecą się też kierunkowskazy.

Po wielu próbach i szperaniu e necie udało mi się jakoś z tym poradzić.

Ale i tu zaczyna się problem skasowałem swój oryginalny wpis do kompa i nie mam jak wgrać do na od nowa.

Chodzi mi o to co zapisuje się w NSC expert w folderze work ale to już wiecie czy jest możliwość jego odzyskania czy zgranie od innego auta może być.

dzięki za pomoc. POZDRAWIAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrywasz pusty plik man a później na nowo kodujesz powinno działać.


A właśnie masz przedlifta i dla tego z kierunkami ci się świeciły drl na Internecie pełno poradników do tego nawet na yootube jest filmik krok po kroku do przedlifta

Kupie listwe oslaniajaca próg stahllgrau metalic (400) strona kierowcy sedan 2002rok

721015571

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Możesz opisać jakoś wyraźniej w czym jest problem? Chcesz drl bez kierunków w przedlifcie czy masz problem z kodowaniem? Jak tak to opisz to dokładniej.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz oryginalny to tak jak pisałem wgrywasz pusty plik man i przywraca ci ustawienia bez żadnych funkcji później trzeba dokodowac co trzeba i tyle zawsze trzeba robić plik zapasowy w razie w.

Kupie listwe oslaniajaca próg stahllgrau metalic (400) strona kierowcy sedan 2002rok

721015571

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Odświeżam temacik. Chciałbym zakodować u siebie światła drl ale nie wiem jak. Muszę zacząć na pewno od kupna kabla i ogarnięcia programu . Z tego co wyczytałem to ncs. Jaki kabel potrzebuje . Może źródło polecacie . Auto jest z 2001r przedlift z ksenonem. Da się to w ogóle zrobić na moim module ? Czy może muszę mieć jakiś nowszy . Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj kupisz sprawdzony kabel + adapter (jeśli potrzebujesz) i pobierzesz potrzebne programy i są nawet instrukcje instalacji :cool2:

https://ibmw.info/

O kodowaniu DRL jest od groma wątków, poszukaj to coś znajdziesz.

W przedlifcie były z tym problemy (po włączeniu świateł mijania zapalały się kierunki), ale może masz jakiś nowszy moduł (2001r.) i nie ma już tego problemu :shock:

Jak nie to masz link do tematu, może to pomoże:

http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=25&t=147905

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jak będziesz miał interfejs, ustawiony profil w ncs i będą jakieś problemy to pisz, ogarnie się.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten niebieski Interfejs BMW K+DCAN

84,99 zł z VAT to jest to co potrzebuje do ncsa? Chciałem dziś zamówić . Dzięki . Liczę na waszą pomoc bo ostatnio ktoś mi próbował to zrobić odpłatnie ale nie dał rady na moim module. Potknął się wlasnie o migajace pozycje z kierunkami . Podobno na moim module się nie da. Mam nadzieję że ogarniemy. Pozdrawiam

P.s. sry za zaśmiecania ale wczoraj mi się nie otworzyły info na stronie o produkcie . Dziś weszło i już przeczytałem . Zamawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

W Twoim przypadku nie musi to być k+dcan, wystarczy zwykły za ok 40-50,- a tym połączysz się też z autami po 2006 roku. Jeżeli chodzi o kierunkowskazy to wystarczy podmienić pewne pliki i nie będą świecić się, zaraz podeślę temat o tym.

https://e46forum.pl/e46-drl-przed-liftem-bez-swiecacych-kierunkow-ncsem-16063?sid=9dbbaeb654de7c58061eb4f8f3b8e077

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przyszedł kabel z iBMW. Wziąłem się teraz za sterowniki i instalacje programów . Jutro pewnie wysupłam trochę czasu i się zmierze z kodowaniem drlów. Już się boję. Biorąc pod uwagę moje szczęście i posiadaną wiedzę to w pół drogi kodowania się okaże że nie będę mógł odpalić auta. Będę musiał zacząć od jakiejs kopi zapasowej . Nic . Dziś postaram się jeszcze zajrzeć w inpe pod autem A jutro będę prosił o pomoc. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.