Skocz do zawartości

320d m47n wtryskiwacz pstrykanie


eclipse10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzisiaj jadac do pracy usłyszałem takie jakby pstrykanie z okolic silnika ale to nie non stop tylko czasami dodając gazu lub jadac stala prędkością roznie to sie dzieje. I dodatkowo zauwazylem ze czasami obroty faluja minimalnie i krótki czas. Nie wiem czy to mogła by byc wina zacinajacego sie wtruskiwacza ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ci się wydaje, kupując nowy słupek byly w nim wtryski? Jak wyglądają korekty na jałowym i pod obciazeniem. Prawdopodobnie któryś wtrysk niedomaga, jesteś w stanie na postoju określić który to wtrysk?

Zdejmij oslone od silnika i sprawdź w około wtryskow czy się nie poci może podkladka przepuszcza bądź lacznik elastyczny wydechu. Mocy nie brakuje być może też to jest spowodowane jakaś nieszczelnościa błędów nie ma żadnych?

Kupie listwe oslaniajaca próg stahllgrau metalic (400) strona kierowcy sedan 2002rok

721015571

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ci się wydaje, kupując nowy słupek byly w nim wtryski? Jak wyglądają korekty na jałowym i pod obciazeniem. Prawdopodobnie któryś wtrysk niedomaga, jesteś w stanie na postoju określić który to wtrysk?

Zdejmij oslone od silnika i sprawdź w około wtryskow czy się nie poci może podkladka przepuszcza bądź lacznik elastyczny wydechu. Mocy nie brakuje być może też to jest spowodowane jakaś nieszczelnościa błędów nie ma żadnych?

Na zegarach żadnego błędu nie mam na kompie nie sprawdzałem jeszcze bo stalo sie to dzisiaj rano jak jechałem do roboty, moc ma normalnie bez żadnych zmian tylko ze wlasnie czasami tak pstrykalo, w tym słupki nie bylo wtryskiwaczy wszystkie mam założone od mojego silnika a te moje wtryski były prawdopodobnie po regeneracji bo jak mi ten słupek zmieniali to mówili ze wtryski były ponumerowane. Boje sie tylko o to czy jak pojadę spowrotem do domu 10 km czy sie nic nie stanie, ale z tego co czytałem te wtryski typu common rail nie zdarza sie żeby typowo lały.Dzisiaj tez postaram sie sprawdzić w inpie korekcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej się nic nie powinno stać cyka tak jakby swierszcz w przedziale 1500 2500 obrotów? Gdy nagle depniesz w podłogę? Mówię to może być zwykła nieszczelnosc :roll:

Kupie listwe oslaniajaca próg stahllgrau metalic (400) strona kierowcy sedan 2002rok

721015571

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.