Skocz do zawartości

E46 316i 1.8 115 KM kontrolka silnika


BoskiCoolo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Faktycznie wymieniasz uszkodzone cewki czy nie sprawdzasz? Na którym cylindrze? Robisz podmianę z innym cylindrem? Przyczyna może być inna a po prostu zapłon wypada raz na jakiś czas.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Ok mała aktualizacja auto zrobione po dłuższym postoju wczoraj odebrane. Jeździ. Ehhh nie będę się rozpisywał dodam że wymienione wałki rozrządu, wałek vvt, silniczek vvt, dźwigienki, popychacze, olej + filtr oleju. Auto póki co jeździ. Na garach kompresja 11,5. Jedna usterka nie została usunięta, a mianowicie drgania na stronie kierowcy. Myślałem że winny jest silnik przez tą złą kompresję, ale jednak nie tutaj widocznie leży problem. To tyle w temacie :)
"Wszystko dobre jak się nie psuje" :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ja właśnie uporałem się z tematem w moim 316ti. Z tym, że rano nie odpalała trzeba ją było męczyć ale jak już odpaliła to zaczynał migać przez chwilę check engine a potem gasł. Komp mi pokazywał wypadanie zapłonów. Mechanicy oczywiście chcieli ryć mi silnik. Z problemem uporałem się sam. Problemem było niskie ciśnienie paliwa podawane przez pompę. . Koszt u mnie wyniusł 60 zł i 20 min roboty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.