Skocz do zawartości

bmw 320d m47n czyszczenie gniazd wtrysków.


szuwarek 102

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Korekcje bardzo ładne, jak masz termostat egr to jego sprawdź, chyba, że temperatura na trasie spada to wtedy główny.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie macie racje z termostatem dzisiaj się trochę pojeździłem i maksymalnie 82.95 stopnia a jak się trochę zwolniło to spadało do 79 ,termostatu egr raczej nie mam

także zostaje główny do wymiany.dojście w miarę jest żeby nie było problemu przy wymianie.

IMG_20180222_173525.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Po wyjęciu wentylatora dojście jest idealne.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Masz czarno na białym ze jest wszystko ok po regeneracji nie ma szansy byś choć miał takie parametry wiec nie kombinuj :nienie: bo masz wszystko w bardzo fajnej kondycji

Kupie listwe oslaniajaca próg stahllgrau metalic (400) strona kierowcy sedan 2002rok

721015571

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam przyczyny dlaczego jak jadę na banie i wrzucę 4 i przycisnę to czarny dym idzie . I tak samo jak ciągnę i dam 5 ,ale jak ciut ujmę gazu to już nie ma dymu.Egr mam ograniczony do 40.Może to turbina.Czy może zrobić test przelewowy dłużej niż minute i na ciepłym silniku , może będzie lepiej coś widać .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie temu ściagałem wąż z egr bo musiałem alternator wymienić , to nie był zawalony tylko taka maź olejowa.Dzisiaj zresetowałem ograniczenie egr.W piątek jadę do polski to zobaczę czy coś się zmieniło.Mam założony egr z klapą gaszącą może trza go wyczyścić , w sumie jak go założyłem to dwa lata do niego nie zaglądałem .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób test przelewowy trwający tyle aż pierwsza strzykawka będzie pełna bądź trwający conajmniej 5 minut no i koniecznie na rozgrzanym silniku


Sprawdź układ dolotowy, u mnie też przykopci z butem w podlodze i podejrzewam właśnie nieszczelnosc choć moc jest ok i innych objawów brak.

Kupie listwe oslaniajaca próg stahllgrau metalic (400) strona kierowcy sedan 2002rok

721015571

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wyjmowalem wtryski silnik no igielka korekcjie wzorowe zero dymienia czy czegokolwiek 3 wtryski wyszły gładko za to na 4 cylindrze co się nameczylem to moje :lol:

I teraz mam takie pytanie ten wtrysk z 4 cylindra ma masakrycznie skorodowany korpus ma pełno wrzerów :? Miał ktoś podobny przypadek? Gomowy oring był przetarty z jednej strony czy to mogło by mieć jakiś wpływ na jego stan?

Kupie listwe oslaniajaca próg stahllgrau metalic (400) strona kierowcy sedan 2002rok

721015571

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpływu na jego kondycjie może i nie ma ale stan wygląda opłakanie :roll: jest ses wkładać go spowrotem po wyczyszczeniu z tej korozji i wymianie oringu? Gniazdo wtrysku tez nie wyglądało ciekawie ale z tym sobie juz poradziłem. Wtryski wkładam na pastę ceramiczna by je zabezpieczyć. Będzie to miało ses?

Kupie listwe oslaniajaca próg stahllgrau metalic (400) strona kierowcy sedan 2002rok

721015571

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz za duzo pieniędzy to kup nowy wtrysk, do tego nowe wnetrze , felgi... najlepiej cały samochód.

 

Źle się zrozumielismy :roll: nie robie tego u siebie a nie chce dziwnych sytuacji pozniej :cool2: jeżeli oczyszcze rdzę i będzie ok to go założę bo żadnych negatywnych objawów nie zauważyłem.

Kupie listwe oslaniajaca próg stahllgrau metalic (400) strona kierowcy sedan 2002rok

721015571

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.