Skocz do zawartości

podpora wału napędowego jaka cena


Halloween

Rekomendowane odpowiedzi

witam, od miesiąca szukałem odpowiedzi na pytanie, co bębni i wibruje, pod podłogą na środku (bardziej z tyłu) przy ruszaniu autem na 1 oraz 2gim biegu, w końcu znalazłem na 99% odpowiedź - podpora wału napędowego, jakie konsekwencję mogą wyniknąć że jeżdże już tak około miesiąca ? jak szybko muszę to wymienić ?

 

edit: ile orientacyjnie może kosztować wymiana podpory? cena samej podpory + robocizna, ile zostawie u mechnika (jakie granice cenowe), orientuje sie ktoś?

Edytowane przez Halloween
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
co musiałeś wymieniać oprócz podpory ? i ile na tym jeździłeś jeśli pamiętasz moment wychwycenia tego, ja już tak z miesiąc jezdze ponad

 

No więc niestety nie zorientowałem się tak szybko jak Ty :-) Nie wiem ile jeździłem czasu z uszkodzona podpora, wiem za to, że całość naprawy kosztowała mnie 750 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

razem z robocizną ? daje jutro do mechanika betke, i mam nadzieje że do 500 zł razem z robocizną mi to zrobi, bo tylko taką kwotą dysponuję :D dzięki za pomoc ! :)

 

tak, razem z robocizną przy czym mój mechanik to zaprzyjaźniony gościu. Jeśli masz samą podporę do zrobienia a nawet dwie to zmieścisz się w tej kwocie +/-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za podpore dalem 190 zł 2 miechy temu, febiego, ale odrazu ci ja odradzam, przy moim 3.0d+ powoli zaczyna dawac sie znow we znaki.

Najlepiej jak pojedziesz do kogos ogarnietego i zamowisz jakas wzmocniona, np od M

bo gumy w tych oem i febi i innych to sa tak cienkie ze nawet mechanik mi powiedzial ze niedlugo znow do niego zawitam z tym problemem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.