Skocz do zawartości

Zawieszenie I lusterka bmw e46


MagpieRose

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim, bmw e46 2002 coupe z pamięcią foteli i lusterek. Sterowanie lusterkami nie działa. Do tego kabel od lewego lusterka lata luzem, a w module pamięci jedno miejsce na wtyczkę jest puste. Czy ktoś przerabiał już ten temat i może podpowiedzieć czego tu brakuje i gdzie może iść ten samotny kabelek? Grzybek sterujący ma tylko jedno wejście 4-pinowe, a kabelki wychodzące z lusterka i drzwi są 5-pinowe i drugi 4-pinowy. Wszystkie przełączniki są 4 lub 5 pinowe, nie ma mieszanych i już nie wiem co zrobić z tymi kabelkami.



Druga sprawa to zawieszenie. Przydałoby się wymienić amortyzatory w mojej coupecie, ale nie mogę znaleźć w binie informacji o typie zawieszenia. Mógłby ktoś doradzić w tej kwestii, co to mogłoby być za zawieszenie i jakie amortyzatory do tego?

Vin : WBABN31010JW22365

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do lusterek to wg. Vin powinny być lusterka z pamięcią bez funkcji składania. Takie lusterka powinny mieć złącze 9pin które powinno być wpięte w moduł pamięci. Chyba czarna wtyczka. Te lusterka które masz są lusterkami bez funkcji pamięci. Złącze manipulatora jest ok. Powinno być 4pin niebieskie a manipulator powinien być od spodu niebieski. Szukaj właściwych mechanizmów. Możesz się pokusić przy okazji o doposażenie w funkcję składania. W tym wypadku musisz szukać lusterek 11pin. Oczywiście w wersji europa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Mógłby ktoś doradzić w tej kwestii, co to mogłoby być za zawieszenie i jakie amortyzatory do tego?

Vin : WBABN31010JW22365

Lewy amortyzator 31306757043, prawy 31306757044, w vin nie ma sportowego zastosowania podwozia więc masz zwykłe. Chyba, że masz zmienione sprężyny na obniżające wtedy załóż pod sportowe.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.