Skocz do zawartości

E46 Przeróbka na M3/M-pakiet


Zdzisiu97

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,


Posiadam bmw e46 Coupe (przedlift) i potrzebuję informacji, jak dołożyć mapkiet, tzn czy trzeba coś przerabiać, czy mogą być zderzaki z allegro (zamienniki) lub czy zrobienie "fake m3" to dużo pracy, czy wystarczy tylko kupić body kit?

Jakie są różnice cenowe pomiędzy mpakeitem a m3?

Czy jak kupie nieoryginalne zderzaki to będzie widać, że są nieorygianlne?

Z tyłu 4 końcówki muszą być, więc tył z m3 raczej musi być, bo mpakiet nie miał chyba 4 końcówek, jak miał to przepraszam.

Proszę o instrukcję krok po kroku jak dołożyć tego m-paka lub przerobić na m3.

I proszę nie pisać zbędnych komentarzy, że co z tego, że bedzie m3 jak na światłach seryjne 330d mnie wyprzedzi, bo tu nie o to chodzi.

Ma po prostu ładnie wygladać, podoba mi się wygląd m3 i chciałbym, żeby moja bawarka tak mniej więcej wygądała. To auto ma mi się podobać, nie Wam :)

Żeby zobrazować Wam projekt, to na klapie bedzie skrzydło GT, więc odważny projekcik.



Czekam na odpowiedzi i z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Sądząc po twoim poście tłumaczenie ci tego nie ma sensu z dwóch powodów:

1. nic na ten temat nie czytałeś

2. prawidłowy montaż i komplet części przekroczy wartość twojego auta.

Masz zobacz ile kosztują kanały powietrza:

https://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/51_3275-kanal-powietrza/i47637/kL/sN/r2000/m04#part04

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że przekroczy. I co z tego?

Nawet gdyby np. 50 tyś miałbym włożyć właśnie w ten mój konkretny egzemplarz, to to zrobię, choć samo auto kosztowało 5x mniej.

Pytałem tylko o różnicę w cenie i co wymaga więcej pracy - mpak czy m3.

Za samo skrzydło zapłaciłem 3999zł, więc już połowa wartości auta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może lepiej byłoby poszukać kompletny oryginalny m pakiet np z anglika? Obawiam sie że te bodykity dostępne w internecie nie grzeszą jakością. Moze pojawić się problem zarówno z montażem jak i spasowaniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Oryginalny zderzak m3 jest szerszy o nie będzie pasować. M pakiet pasuje, różni sie jedynie z tego co wiem wlotami na tarcze hamulcowe i slizgami

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz zestaw zderzaków m-pakietowych i zwykłych na Realoem, daj dziecku (jeśli posiadasz) i niech znajdzie 10 różnic i zaznaczy kółeczkiem, może to Ci uświadomi na co się porywacz, bo zderzak pasuje p&p, ale jego zawartość to dwie inne bajki, tunele powietrzne itd itd itd. Swoją droga nie lepiej kupic m3? Skoro 50 tysięcy na bodykit to nie problem to dlaczego nie kupic czegoś co już jest gotowe i tak wyszło z fabryki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jak chcesz m pakiet to nie trzeba nic poszerzać

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie trzeba.

Alę chcę poszerzyć :P dystanse, koła 10,5r, gdzieś to musi się schować :D



To jak już wiadomo, że jestem zainteresowany tylko M-pakietm, to proszę o jakąś jasną instrukcję co potrzebuje do montażu, jakie elementy, jak zamontować, na co uważać itd itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.