Skocz do zawartości

Lusterko wewnetrzne jak zdjac?


jarosjaros

Rekomendowane odpowiedzi

Łapiesz za uchwyt i kręcisz nim przeciwnie do ruchu wskazówek zegara.

 

Eeee :) ale nie na około, tylko jakieś 60 stopni. To nie jest gwint, tylko zaczep. Wtedy zejdzie z zaczepu i można je ściągnąć (pociągnąć do siebie - od szyby).

Kai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee :) ale nie na około, tylko jakieś 60 stopni. To nie jest gwint, tylko zaczep. Wtedy zejdzie z zaczepu i można je ściągnąć (pociągnąć do siebie - od szyby).

 

No na około to by mu było raczej trudno, bo w pewnym momencie lustro zaczyna dotykać dachu i nie da się już kręcić dalej - także myślę że kolega sobie z tym poradzi.

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 lat później...

Próbowałem ustawić w następujący sposób ale nic nie działa. Poprawcie mnie jeżeli mój opis jest zły


Konfiguracja uniwersalnego pilota w lusterku


Kasowanie wcześniej zaprogramowanych pilotów:

- Wcisnąć i przytrzymać jednocześnie przycisk 1 i 3 przez 20sec - ustawienia skasowane


Dodawanie pilota:

Wciskamy i trzymamy przycisk w lusterku na którym chcemy mieć ustawionego pilota np.1 i jednocześnie wciskamy naszego pilota od bramy przez 5sek. - ustawienie zapisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdury piszecie. Sa dwa typy montazu lusterek, a dokladnie dwa rodzaje ich odczepiania. Jeden to jest faktycznie obrót o okolo 45*, ale jest tez drugi polegajacy na pociagnieciu lusterka do siebie. Dzieki takim radom jak na poczatku, oderwalem baze od szyby, bo moje lusterko trzeba bylo pociagnac, a nie przekrecic. Wstawilem lusterko fotochromatyczne, ktore trzeba przekrecic. Musialem kleic baze do szyby specjalnym klejem, ktory zamiast byc czarny jak w oryginale jest przezroczysty i z zewnatrz zamiast widziec czarny krazek od lusterka widze srebrny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.