Skocz do zawartości

DODATKI E36 Telefon.Pojemnik na kubki itp


Łapa

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 198
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderatorzy

Ma ktoś może roletę tylnej szyby połaczoną z półką w której jest 3 stop?

Bo wczoraj tak z bezczynności przyszło mi do glowy, że się to wyklucza.

Patrzyłem na allegro to wszystkie półki z roletami są bez stopu.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Nie mam ale mam rolete i przez nią lusterko wsteczne mogę wykrecic bo i tak nic nie widac

I o to chodzi.Z tego lusterka nie mam zwyczaju korzystać od kilkunastu lat.

Bo półka z roletą i stopem to rzadkość dlatego ciężko dostać

A widzisz. Myślałem że może te wygarbienie półki koliduje z roletą, albo lampka stopu coś przeszkadza.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • Moderatorzy
Gdzie mogę dostać dwie zaślepki na głośniki na półkę tylna

Na forum w dziale giełda. Całe półki są w śmiesznych cenach też na allegro. A same maskownice to bym musiał poszukać bo gdzieś się mi walały po garażu.

i dwie małe zaślepki na boczne głośniczki? Ew z czego je zrobić?

Które głośniczki masz na myśli?

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam mam pytanie czy zna ktoś jakiś dobry zakład gdzie mógłbym wysłać kierownice do regeneracji ?? kierownica ma wstawki drewniane i jeszcze jedno pytanie czy taka poduszka multi podejdzie mi do tej kierownicy niżej podsyłam zdjęcie kierownicy i poduszki którą bym chciał założyć

 

http://tufotki.pl/xwpd0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drewno masz do naprawy czy tylko skórę ? skórę zrobi każdy tapicer

 

poducha ze sterowaniem podchodzi na 90%, miałem obie w rękach i wydaje się że spasuje ale nigdy nie zrobiłem próby :(

oczywiście musisz przełożyć taśmę kierownicy i dociągnąć kable jeśli chcesz zeby przyciski działały

*nie każde radio z e36 obsługuje sterowanie z kierownicy

*nie wiem które tempomaty działają z kierownicą, napewno te z nowyszych wersji jak E38

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaryzykuje i wezmę to zobaczymy może tempomat też uda się podłączyć że będzie działać a radio BECKER TRAFFIC z tego co się dowiadywałem ma wejście pod multi

i chciałbym całą kierownice zregenerować drewno+skóra ale nie mam pojęcia gdzie to oddać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedna uwaga

ta kierownica w e38/e39 zmienia jasność podświetlenia razem z zegarami, dostaje informacje o jasności po ibus

w e36 podświetlenie jest sterowane analogowo i bez dodatkowych kombinacji, kierownica świeciły stałą jasnością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...
Mam pytanko odnośnie tylnego podłokietnika w wersji kombi. Posiadam obecnie zwykły, a chciałbym podmienić na taki z wysuwanymi uchwytami na kubki. Tylko z tego co zauważyłem ten z uchwytami jest dużo grubszy od tego zwykłego. Czy podejdzie to w miarę jakoś plug&play bez żadnego rzeźbienia czy trzeba rzeźbić coś w fotelach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Mam pytanko odnośnie tylnego podłokietnika w wersji kombi. Posiadam obecnie zwykły, a chciałbym podmienić na taki z wysuwanymi uchwytami na kubki. Tylko z tego co zauważyłem ten z uchwytami jest dużo grubszy od tego zwykłego. Czy podejdzie to w miarę jakoś plug&play bez żadnego rzeźbienia czy trzeba rzeźbić coś w fotelach?

 

Nie jestem pewny, ale fotele są dość elastyczne i powinno dać radę to tam wcisnąć :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Nie wiem czy warto wrzucać fotki, być może do pośmiania się tylko ale mam tunel środkowy z modułem na dwie puszki i malutki schowek np. na paczkę fajek i zapalniczkę w drukarce 3D wyrzeźbiony, cała część prócz podłokietnika :D Kupiłem jakiś czas temu ale nie próbowałem jeszcze bo auto najpierw złożyć trzeba. Faktem jest jednak to, że mogę bez problemu zmieścić dwie puszki po piwie i minimalne luzy są tylko, wsam raz, a wchodzi do 60% wysokości puszki i nie ma prawa wypaść, tuż obok podłokietnika. Fajna sprawa. Nie mogę się doczekać aż będę instalował. Tylna część tunelu jest na wsuwkę w ten pierwszy i o wiele łatwiej od tyłu przykręcić podłokietnik bo tylną po prostu odłączam. Fajne fjuczery :lol: Ciekawe gdzie tawot na trzaski poleci :norty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jakby ktoś potrzebował to mam sporo fajnych fantów do e36

Panel na dodatkowe wskaźniki

Cup holder w schowek

Cup holder w tunel poliftowy

Panel na dodatkowe przyciski

I inne


Jak coś to proszę o pw

Jest:e36 kupeta 2.5; e70 3.0 sd

Prawo jazdy & POLON.. BMW :D

Diagnostyka BMW od 1988r. do 2019r.. i rolowanie nadkoli // pisać PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.