Skocz do zawartości

Pomocy !! Auto nie odpala


Luko321

Rekomendowane odpowiedzi

Pacjent 316g M43B16 95r butla CNG została wywalona, lecz cała instalacja gazu została ale auto bez problemu jeździło i odpalało. Po jakimś czasie zaczął się problem z akumulatorem (zdechł) do tego poduszki silnika do wymiany i stała ok. 3 msc. Po tym czasie wymieniłem akumulator i auto odpaliło ale dziwnie pracowało, dusiło sie, przerywało, wiec wstawiłem go do garażu i chciałem zająć sie wymiana poduszek bo zwaliłem to na brak paliwa. Gdy wziąłem się za poduszki nie odpialem klemy i najprawdopodobniej zrobiłem gdzieś zwarcie. Po przekręceniu kluczyka kontrolki sie zapalały ale brak reakcji na rozrusznik. Dostałem sie do rozrusznika, sprawdziłem na krótko rozrusznik kręci. Sprawdziłem bezpieczniki 1 spalony od komputera, wiec pomyślałem ze Immo blokuje. Wymieniłem komputer z immo i kluczykiem z m43b16 . Po tym zabiegu rozrusznik kręci i gdzieś jakby prąd skakał pod maską no i dalej nie odpala. Myślałem, ze to brak paliwa. Zalałem z 7 - 8 litr paliwa , sprawdziłem świece ale dalej nie odpala. Dostałem się do pompy paliwa i problem jest z prądem, nie dochodzi do pompy. Poprowadziłem prąd oddzielną instalacją z akumulatora do pompy ale dalej efekt jest ten sam, nie odpala. Dodam, ze nie słychać pompy po przekręceniu kluczyka.

Może ktoś podpowie co to może być ? Co sprawdzić, bo brakuje mi już pomysłów, żeby ja odpalić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.