Skocz do zawartości

Bmw E36 nie pali, wtryski się nie otwierają, coś cyka.


Viseko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zmagam się z problemem juz od jakiegoś miesiąca. Mianowicie, dolałem stp do paliwa, chciałem trochę polepszyć pracę silnika bo na niskich się trochę dławił, nie znałem historii w jakim stanie jest układ paliwowy itd więc stwierdziłem, że może nie zaszkodzi a pomoże. Wlałem więc stp, zrobiłem 35km odstawiłem auto. Na wyjętym kluczyku słychać jakby jakby listwa wtryskowa się odpowietrzała. Działo się tak kilka dobrych minut. Zostawiłem auto, wróciłem po dwóch dniach i już nie odpalił. Ani na gazie ani na benzynie. Wymieniony czujnik wału, czujnik walka, komputer, pompa paliwa, filtr paliwa, przekaźnik pompy. Pompa czasem się załącza i działa cyklicznie lecz losowo co kilka sekund, czasem tylko cykanie jednokrotnie. Na krótko odpala bez problemu. Zauważyłem że na przekręconym zapłonie coś cyka, jakby z zaworu odpowietrzajacego zbiornik paliwa, ale pewien nie jestem. W momencie jak cyknie, to słychać jakby listwa się odpowietrzała. Podpiąłem pod komputer, jednak nie czytało dme tak jak powinno. Dodam że sterowniki mam dwa, na jednym i drugim w jednym miejscu wygląda jakby upaliły się piny ale nie mam pewności czy to wpływa na pracę ich. Dodam film z cykania. Proszę o pomoc, już mnie krew zalewa... Na wtryskach na czerwono-białym kablu jest prad po zapłonie. https://youtu.be/isgYa6qok-w
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.