Skocz do zawartości

E36 podsufitka


ColoE36

Rekomendowane odpowiedzi

Podłączam się do kolegi, mam ten sam problem i także przydałaby mi się podpowiedz w jaki sposób podejść do tematu. Podpowiedzcie panowie jakie rozwiązanie jest najlepsze.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

BMW - Bardzo Mądry Wybór ;-)

http://forum-lines.ru/rez/ab278744.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się ładnie poprawić odklejonej podsufitki

Możesz to zrobić brzydko tylko po to żeby odciągnąć w czasie wymianę


Podsufitka składa się z materiału i gąbki, z wiekiem nie puszcza klej tylko gąbka się rozsypuje w pył i materiał odpada


Klejenie samemu jest dosyć trudne i nieprzyjemne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem jak w innej budzie, ale ja w coupe sam wyciagnalem i sam wrzucilem z powrotem.

Jedynie jakby ktos byl do pomocy przy klejeniu samym to wiadomo, ze lepiej.

Wyciagasz sufit i bierzesz zrywasz caly ten szajs.

Bierzesz jakies papiery scierne i cisniesz z tymi resztami gabki az wyczyscisz. Odtluscic, odczekac... Pózniej musisz posiadac klej w sprayu tapicerski- kierunek internet.

Oczywiscie materialy na podsufitke tez tam znajdziesz. Z tego co pamietam to nie sa drogie. Kilkadziesiat zlotych wydasz na caly dach. Ogólnie cala operacja kosztuje ponizej 100PLN.

Pryskasz klejem, odczekasz chwile zgodnie z instrukcja i powoli kladziesz material naciagajac go. Na sam koniec jak wyschnie to obcinasz.

Najlepiej robic w cieplym pomieszczeniu.

Jak napiszesz do firmy od podsufitek to ci przysla próbnik materialów i sobie wybierzesz na jego podstawie najbardziej zblizony kolor.

Niestety na przestrzeni lat te sposoby przedzenia sie pozmienialy i nie zawsze da sie dobrac 100% taki sam material. Ja w E39 niestety nie zdecydowalem sie na klejenie sufitu bo nie moglem znalezc bardzo podobnego materialu i kupilem inny sufit OEM. Ale wyciagnelem i wrzucilem sam.

Pozodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.