Skocz do zawartości

E36 m52b20


PanAs46

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę się zapoznać.

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=68&t=120678&sid=c65e5b92a0dd17b839e148a5df57ba94




Witam Panowie, mam taki mały problem lecz dość poważny. Po ostatnim upalaniu kapcia, rozerwało zbiorniczek w chłodnicy, po czym wydostał się cały płyn chłodniczy. Samochód został wyłączony praktycznie w tym samym momencie. Prawdopodobnie temperatura była w pożądku( akurat nie siedziałem w aucie więc nie jestem w 100% pewny, ale wierzę dla kolegi :D ). Jeszcze w ten sam dzień została zmieniona chłodnica na nową. Problem jest taki, że wywala płyn chłodniczy, góra. Samochód raz ma temperaturę w normie, raz wskazówka skacze. Z odpowietrznika wydostaje się para itd. Ogólnie ciężko jest odpowiedzieć, a jeżeli już wydaje się być okej, chodzi mi tu o węże, chłodnice i temperaturę w ogrzewaniu. To I tak po pewnym momencie wywala i wydobywa się ciśnienie. Na bagnecie nie widać wody jak i na korku, w zbiorniczku też nie ma nigdzie nic niepokojącego. Z wydechu też nie wydostaje się nic niepokojącego, zapach też okej. Raz idzie jechać z 30min i wszystko okej, raz po 4minutach już zaczyna łapać temperaturę. Co może być nie tak, co sprawdzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.