Skocz do zawartości

Uciążliwy i nietypowy problem z dachem


Korek_krk

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę się zapoznać! https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=68&t=120678&sid=f3b31d5465d7c05f68224783227bd864



Wiem wiem że jestem tu nowy na forum i zakładam temat

Na wstępie witam serdecznie koleżanki i kolegów


Posiadam e36 M52 320i Cabrio z 1999 roku ---- dach Full automat


Posiadam go od zeszłego roku i od tamtej pory mam jeden i ten sam problem z dachem.

Rozwiązać zagadkę byłem w ASO gdzie to była porażka ale mniejsza z tym. Również byłem u mechaników z różnych stron czy forum i również nie dali rady rozwiązać zagadki. Wujek Google jak i Youtube również nie odpowiedziało na moje pytanie


Teraz pokłada całą nadzieję w was tutaj zgromadzonych może ktoś coś wie dlaczego tak się dzieje a więc do rzeczy


Dach się zamyka jak i otwiera bez problemów jakiś większych ale no właśnie tylna część dachu przy zamykaniu unosi się a nie zostaje na swoim miejscu i jest szpara między pokrywą a dachem. Odrazu mówię że śruby znajdujące się po bokach służące właśnie do uniesienia tyłu jak by za bardzo dociskany był są wykręcone.

5730ce806761.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.