Skocz do zawartości

E36 Compact 316i - listwa drzwi bocznych


geniuu

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano

mam upierdliwy problem, od jakiegoś czasu zauważyłem że listwa przy łączeniu z przodem zaczeła mi odstawać. nie chciałem jakoś tego kleić silikonem czy na inne kleje więc kupiłem spinki po kodach z bmwstore (51131960054 oraz 51132251394)

nie pasowało nadal odstawało.Dodam że te drugie spinki nie pasowały :D. No nic zdecydowałem się na kupno innej używanej listwy i kupno nowych spinek... I problem nadal się powtarza z inną listwą i spinkami.

Ktoś ma zdjęcie, filmik, numery spinek bo może kupiłem złe, jak to dziadostwo zamontować.

Dzieki pozdro


edit; dodam ze spinki kupiłem z allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nie pamiętam, ale pierwszy otwór w drzwiach chyba zostaje niewykorzystany, bo wewnętrzne przetłoczenie drzwi uniemożliwia montaż tulejki w tym miejscu, a pierwszą spinkę mocuje się dopiero w drugi otwór. Jeżeli kupiłeś spinki z zamiennika, to może być problem po ich stronie. Ja też walczyłem z podobnym problemem. Kupiłem spinki Romixa i za nic nie chciały trzymać. Kupiłem więc oryginały BMW, nie są tanie, ale trzymają tak jak trzeba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nie pamiętam, ale pierwszy otwór w drzwiach chyba zostaje niewykorzystany, bo wewnętrzne przetłoczenie drzwi uniemożliwia montaż tulejki w tym miejscu, a pierwszą spinkę mocuje się dopiero w drugi otwór. Jeżeli kupiłeś spinki z zamiennika, to może być problem po ich stronie. Ja też walczyłem z podobnym problemem. Kupiłem spinki Romixa i za nic nie chciały trzymać. Kupiłem więc oryginały BMW, nie są tanie, ale trzymają tak jak trzeba.

 

Ok. Dzięki kupilem spinki z bmwstore oby pasowały bo jak nie to pierdole i jeżdze bez :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.