Skocz do zawartości

328i cabrio - powrót od oryginału.


Hydra

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że powitalni nie znalazłem, przywitam się tutaj!


Dzień dobry!


Chciałbym przywrócić do oryginału nabytą E36 w cabrio.... Ciężko mi z tym idzie więc proszę Was o pomoc.


Prod. Date 1995-02-04


Jaką powinno mieć kierownicę?

VIN podaje S710A M sports steering wheel multifunction


jakie dodatki w drewnie (gałka, panel, schowek, popielniczka?)

S438A Fine wood trim


i w końcu jakie felgi, bo pod tą nazwą jest ich kilka...

S277A BMW LA wheeldouble spoke


no i czy kierunki powinny być pomarańczowe czy białe (mam białe) i jakie z tyłu lampy (mam biało czerwone),


czy fotele zwykłe czy sportsitze - przed liftem - znaczy te z plastikiem nie niezachodzącym na brzegi?


Dla Was to może oczywiste rzeczy, ale dla mnie już niekoniecznie!


Z góry dzięki za pomoc...

Edytowane przez Hydra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam 02/95 :-) :-)

I mam jeszcze oryginał nigdy nic nie ruszane. :-) -:)

I tak kierunki mam żółte przód i tył nie wiem czy wtedy juz białe występowały a jak były to i tak w opcji dodatkowej gdybyś takie miał to byłoby oznaczone jako opcja na wykazie.

Kierownice mam 4 ramienną skórzaną ze znaczkiem kolorowym Bmw

U Ciebie tez powinna być 4 ramienna tylko znaczek wytłoczony na poduszcze (bez kolorowego logo) tzw serducho 3 ramienne wychodziło od 97

Co do dodatków drewnianych trzeba by zobaczyć co wchodziło w zakres tego pakietu, jak patrzę na schematy to gałka, konsola środkowa, popielniczka, były w drewnie, ja mam czarne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odzew... już coś do przodu ;)


Kierunki już żółte kupiłem, teraz kolej na tylne lampy ;)


Kierownicę mam tak jak napisałeś, 4 ramienna z wytłoczonym (diabelna lipa) - skąd taka informacja, że akurat u mnie ta?


Zapodam foty, jak trochę to ogarnę, bo będzie bardziej obrazowo...


Czy błotniki mam już po lifcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kiery, S710A ten symbol jest właśnie przy tej kierownicy co pisalem.

Na stronie bmstore.pl (lub innej gdzie są diagramy) po wpisaniu vinu znajdziesz ją w dziale układ kierowniczy :-)

Co do reszty nie wiem bo nie widzę zdjęć :-) :-) chyba ze cos mi się nie wyświetla.

Generalnie 02/95 to byl taki okres dla e36 że było trochę przed liftem i trochę po lifcie. (to był początek z silnikiem m52 jeszcze z aluminiowym deklem filtra oleju)

Bo tak na zewnątrz po staremu, w środku deska nowsza bo z poduszką pasażera, ale zegary + np gałka autamat (tak ja mam ze starej wersji czyli jak w samolocie podłużna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.