Skocz do zawartości

E36 Dorobienie kluczyka


Nekci85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dziś musiałem robić włam do własnego auta, bo zamknęło się z kluczykami w stacyjce (na odpalonym silniku). żeby się dostać do auta musiałem rozwiercić wkładkę zamka ( nie mam zapasowego kluczyka). Żeby zabezpieczyć się na kolejny raz chce dorobić kluczyk. I tu mam zagadkę, bo w kluczyk wbudowany jest pilot od centralnego i chyba immo?? Jest w ogóle możliwość dorobienia kluczyka wraz z pilotem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę,że tylko w serwisie bmw Ci tylko pomogą bo sam kluczyk to 5 dyszek dorobią a już nie zaprogramują u ślusarza

Głupcem jest ten kto przecenia sam siebie...

M.]@Ř¥

Moja e36 http://bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=134&t=189558

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz oryginał tzn kluczyk i imo taki jak z fabryki wyszedł to w aso około 230pln i na podstawie vin po 1-2 tygodniach masz masz nowy kluczyk. To chyba najprostszy i najtańszy sposób, nie wiem jak jest z pilotem ale imo dorobić do e36 z ewsII to niezły wyczyn i mało kto to robi, sam dość długo szukałem fachowca który to zrobi i będzie działało, ale ja miałem kluczyk bez pilota, do tego już sam wymieniałem wkładki, więc aso odpadało, okazuje się to dużo trudniejsze niż w E39 czy innych modelach a o innych markach nie wspominając.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.