Skocz do zawartości

SWAP kto? gdzie? kogo polecanie


croowab

Rekomendowane odpowiedzi

problem z tym że nie bardzo mam czas (nocna zmiana od 00:00 średnio do 11:00), a i w domu kupę innej roboty, urlop nie bardzo wchodzi w rachubę :)

"Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw.

Czasem i przegrać przychodzi.

Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki.

Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki."

Henryk Reyman

http://img811.imageshack.us/img811/8193/mottol.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze teraz sam robię u niego samochód( dopiero zaczynam swap na m54b30)

po drugie pracowników znam od 3 lat.. i nie raz byłem świadkiem odbioru samochodów przez klientów.. i zapewniam ze każdy miał uśmiech na twarzy.

(zresztą sam miałem okazje pojeździć paroma i morda się cieszyła)

po 3 odwiedzam in czasem na zawodach driftowych. i tam najlepiej zobaczyć jak chłopaki pracują i co potrafią zrobić :D

po 4 mają bardzo dobrze wyposażony warsztat. co daje b. duże możliwości!!

Tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
WITAM jeśli ktoś szuka DOBREGO gościa z okolic Krakowa to polecam ZDZISKA z Dobczyc robi profi robotę tel 502449627 sfapy pierwsza klasa robi sam nie pracownicy tylko terminy nie od zaraz PS to ten gość co jeździł w drifcie srebrną e30 z silnikiem od m3 3.2
kaczka23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Witam, jeżeli szukasz fachowej pomocy przy BMW a szczególnie E30 to jest numer do mojego kolegi ma na imię MAX jest z radości. Zawsze jak coś sprzedaje klientom polecam jego warsztat i jeszcze nikt nie był rozczarowany. Mają za sobą już parę naprawdę grubych projektów. Telefon do niego 509-590-161 WARSZAWA RADOŚĆ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 4 lata później...

Dzień dobry. Zrobiłem swapa m52b25 do samochodu mazda rx8, potrzebuje mechanika (najliepiej w Warszawie w okolicy) który w stanie ogarnąć elektronikę: ABS, airbag, czujniki.

Będę wdzięczny za informację. Dziękuję.

790378656 Jarek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
witam czy spece z puz dalej aktualni w sprawie swapu do e30 bo stronka to raczej nie wyglada mi na strone warsztatu samochodowego :D jak tak posiada ktos do nich jakis nr kontaktowy albo moze znacie kogos kto robi takie swapy bez druciarstwa dzieki za odpowiedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.