Skocz do zawartości

E23 735ia m30b35 1984 problem z nawiewem, elktryka


kacper_WLN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Właśnie przesiadlem się z e30 na E23 i mam kilka pytań które nie dają mi spać...

1. Po wciśnięciu gazu w podłogę automat nie przekracza 5tys obr/min i wrzuca wyższy bieg, czy to normalne?

2. Czasem mam zaniki prądu na obc tzn wyłącza się wyświetlacz, przygasa i wraca do normy (nieregularne alnie) gdzie szukać przyczyny?

3.gdy ustawie nadmuch na powietrza na środek dopiero po jakimś czasie słyszę jak otwiera się klapa i zaczyna lecieć powietrze ale po jakimś czasie się zamyka i potem znowu otwiera... Czy to normalne?

4. Nie działa nadmuch na tył, jakaś podpowiedź gdzie szukać problemu?

Będę wdzięczny za każdą podpowiedź która wniesie coś do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Właśnie przesiadlem się z e30 na E23 i mam kilka pytań które nie dają mi spać...

1. Po wciśnięciu gazu w podłogę automat nie przekracza 5tys obr/min i wrzuca wyższy bieg, czy to normalne?

2. Czasem mam zaniki prądu na obc tzn wyłącza się wyświetlacz, przygasa i wraca do normy (nieregularne alnie) gdzie szukać przyczyny?

3.gdy ustawie nadmuch na powietrza na środek dopiero po jakimś czasie słyszę jak otwiera się klapa i zaczyna lecieć powietrze ale po jakimś czasie się zamyka i potem znowu otwiera... Czy to normalne?

4. Nie działa nadmuch na tył, jakaś podpowiedź gdzie szukać problemu?

Będę wdzięczny za każdą podpowiedź która wniesie coś do tematu.

 

Wiesz co, zapomnij, że ktokolwiek stąd Ci coś cokolwiek pomoże. Uraczyć kogoś z mózgiem jest to niemożliwe a Twój problem nie załatwi podpięcie komputera!


Z której części PL jesteś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.