• Reklama

[S] BMW F11 520d 2010 ori M pak salon polska manual

Ogłoszenia kupna i sprzedaży samochodów marki BMW.

Moderator: Kruk

[S] BMW F11 520d 2010 ori M pak salon polska manual

Postprzez grimfrost » 21 Cze 2022 08:44

Cześć, może ktoś jest zainteresowany moją F11, chcę sprzedać lub zamienić na e60/e61 do 30tys ze wgzlędu na zakup X3 z USA, muszą ją ogarnąć, stąd padła decyzja o sprzedaży mojej F11-stki. Krótko o aucie, VIN WBAMX11060C308819, nalot 239tys., salon polska, mechanicznie stan bdb, mozna by ewentualnie pokusić się o wymianę poduch pod silnkiem, trochę czuć drgania na lewarku na jałowym, poza tym wszystko sprawne. Lakierniczo też ok, można by odświezyć trochę lakier, korekte zrobić, ale ogólnie w porządku, jakies tam małe odprsyki, ryski jak to w 12 letnim aucie Z tyłu było cos robione, poprzednia właścicielka miała małą kolizję, wymieniony został zderzak z plastikami i klapa miała dodatkowe malowanie, ale nie ma żadnej rzeźby, szpachli itp. Auto nie jest zmęczone, rozrząd był robiony chyba przy ok 100tys, więc najechane na nim 140tys, nie slychac nic na zimnym, pali ładnie, klapki wrzuciełm nowe, kolektor wyczysczony, egr też, dpf będę czyścił na dniach, sprzęgło w porządku, turbo też, wtryski bdb wartości, elektronicznie również, klima chłodzi, alkantara w ładnym stanie, opony tylko lato 17 cali z prawie nowymi oponami, hamulce również stan bdb, brak błędów w kompie, czysto. Trochę zapocony od prawej strony bo nikt nie ogarnął odmy, rurka była pęknieta, juz zamówiona i ogarne jeszcze nową uszczelką z pokrywa i sprężyną. Miechy działają, nie opada. Jedna wada to rysa na przedniej szybie, taka ok 1cm, sprawdzali mi to w zakladzie, kleiłem tą ryskę i póki co 3 miesiac i stoi, więc na razie nie wymieniam szyby, chociaż można z AC za free. Jak ktoś będzie poważnie zainteresowany to prosze o kontakt, mogę zamienić na tańsze auto do 30tys, najlepiej E60/e61 lub X3 e83, ale jestem otwarty równiez na inne propozycje. Cena jaka mnie interesuje to 47tys bez negocjacji, to już jest cena ostateczna.
Brutal Money Waster!
Awatar użytkownika
grimfrost

Dołączenie: 20 Kwi 2015 09:08
Moje BMW: F11 525d R6 2010

Powróć do Samochody

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości