Skocz do zawartości

E-SYS 2TB SAT VIN Lewarka zmiany biegów


Jack-Strong

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy E-SYS poradzi sobie z doposaniem numeru VIN do Lewarka zmiany biegów chcę doposażyć auo w SAT 2TB Zakupiłem używany lewarek i kierownicę z łopatkami i chciałbym żeby było po bożemu tak żeby ISTA-D nie widziała manipulacji.

Na logikę najpierw wypadałoby wgrać soft z bieżącego stopnia integracji auta do nowego lewarka a potem zmienić plik konfiguracji modułu CAFD do aktualnego wyposażenia/konfiguracji auta? (lewarek z innego auta inny rok produkcji inna konfiguracjia auta tudzież inny soft i konfiguracja) czy po takim zabiegu napiszę sie VIN w nowym lewarku czy trzeba dokonać jakiegoś dodatkowego zabiegu?

Pozdrawiam Darek

Jack_Strong-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki o to mi chodziło pytam bo auto ma stopień integracji z 2013 roku który nigdy nie był podnoszony a w przyszłości planuję się za to zabrać ale wciąż się wacham z racji tego że dość problematyczne w są NBT i ZGW a chwilowo nie mogę pozwolić sobie na uwalnianie auta.

Z tego co do tej pory przeczytałem to najlepiej najpierw zacząć od ZGW ista-d a potem potem reszta modułów ista-d

oprócz NBT i KOMB które najpewniej robi siei E-Sys.

Jack_Strong-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie

Dopiero zwróciłem uwagę że kupiłem kierownicę z poliftowej f10 a auto mam z przed liftingu i widzę że nie obejdzie się bez modyfikacji rezystorów w łopatkach z tym nie będzie problemu o ile podpowie ktoś jaka jest właściwa wartość rezystorów w łopatkach z przed lifu?

Jack_Strong-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Jeszcze jedno pytanie

Dopiero zwróciłem uwagę że kupiłem kierownicę z poliftowej f10 a auto mam z przed liftingu i widzę że nie obejdzie się bez modyfikacji rezystorów w łopatkach z tym nie będzie problemu o ile podpowie ktoś jaka jest właściwa wartość rezystorów w łopatkach z przed lifu?

zobacz:

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=103&t=376033

i daj znać czy działa

Retrofity: 2VB - TPMS (RPA -> RDC); 302 - alarm; 5AC - HBA; 5AS (Driving Assistant: LDW+FCW); 5AS -> 5AT (Driving Assistant Plus: ACC+LDW+FCW); 5AR - TJA; 6UK+5A3 - NIVI3 + Targeted illumination
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.