Skocz do zawartości

Error ncs expert IFH-009: SG nicht angeschlossen


Regulus

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry,

Próbuje w swoim e39 wykodowac w module ABG poduszki powietrzne ze względu na świecący się błąd

Po próbie zakodowania pojawia się ten błąd:

 

Error LFCDHDIA.CPP (A_ZAE2.IPS/IPO) CDHapiResultText     1
   SG antwortet nicht  IFH-0009: SG nicht angeschlossen oder meldet sich nicht  C_ZAE2

  Error    COAPI2.CPP    coapiRunCabd     6
SG antwortet nicht  SG_CODIEREN

 

Error LFCDHDIA.CPP (A_ZAE2.IPS/IPO) CDHapiResultText 1

SG antwortet nicht IFH-0009: SG nicht angeschlossen oder meldet sich nicht C_ZAE2


Error COAPI2.CPP coapiRunCabd 6

SG antwortet nicht SG_CODIEREN





Dodam, że inny moduł wyświetliła się informacja, że sie zakodowało.

Ostatnio w bmw e90 zakodowałem auxa i też się udało.


Podpowie ktoś w czym mógłby tkwic problem?

Edytowane przez Regulus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłeś ton to Ci pomogę. Dla mnie jeżeli nie umiesz nazwać programu po imieniu, to nie umiesz się nim posługiwać. Do rzeczy, wykodowanie poduszek w przyszłości może kogoś zabić. Także napisz mi kod błędu a ja Ci powiem co należy sprawdzić i gdzie szukać, najprawdopodobniej nie będzie gdzieś styku, no chyba że auto jest po dzwonię i chcesz zaoszczędzić na poduszce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie auto jest po dzwonię jest 10bledow teraz nie napiszę jakie bo nie mam wglądu, dlatego zdecydowałem się żeby te poduszki zdezaktywować aby kontrolka się nie palila. Tylko przy wgrywaniu pliku wyskakuje error. Próbowałem z forum zainstalować kilka wersji ncs to na każdej jest ten sam problem. Czy to może być że moduł jest poprostu uszkodzony dlatego ten error wyskakuje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.