Skocz do zawartości

BimmerCode - problem z wejściem w Headunit HU_NBT_EVO


Tradesat

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z wejście w Headunit w BimmerCode.


Chciałem zakodować sobie funkcje dotykowe na iDrive ponieważ prawdopodobnie mam wyłączone.

wg rocznika i tego co sprawdzałem na forach to mam w aucie dotykowy wyświetlacz jednak nie działa dotyk - znalazłem ścieżkę jak aktywować dotyk i jest to opcja właśnie w sekcji HU_NBT_EVO.


Jednak przy próbie wejścia w tą sekcje mam komunikat:


"Error

Coding this control unit is not possible becouse it is not in its original state.

For futher information please visit our website"


Screenshot: rTSW7IY

https://imgur.com/rTSW7IY


_________

Dodam, że po wejściu w Headunit mam ten komunika o błędzie oraz na dole w lewym roku jest opcja "Activation codes"

Po wejściu w nią mam jakieś kody


Screenshot: 8MgvHdt

https://imgur.com/a/8MgvHdt

_________


z czego może to wynikać i jak mogę próbować to rozwiązać?


Przeszukiwałem troche internet pod tym kątem ale mało informacji, ktoś pisał ze powodem moze byc CarPlay i ze usuwał go, wprowadzał zmiany a potem instalował (?) jeśli dobrze zrozumiałem.

Natomiast ja miałem CarPlay dodawany podczas kodowania auta z US na EU i nie robiłem tego sam wiec nawet nie bardzo wiem o co chodzi i jak mogę do usunąć a potem zainstalować ponownie.


Może ktoś wie dokładniej o co chodzi i jest w stanie pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.