Skocz do zawartości

e91 330D M57T2D30 2005 klapy wirowe


rocca

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Problem może dość nietypowy bo zwykle wszyscy robią to w drugą stronę, ale po kupnie auta postanowiłem zmienić kolektor na taki z wzmocnionymi klapkami ponieważ poprzedni właściciel usunął i zaślepił klapki a ja wolę jednak serię pod tym względem.

Zmontowałem wszystko do kupy, ale albo mi się wydaje albo wcale nie działają. Przed założeniem sprawdziłem ich standardową pozycję gdy są otwarte i po zamontowaniu cały czas są w tej pozycji. Sprawdzałem na wolnych obrotach (powinny chyba być wtedy zamknięte) również przy dodawaniu gazu przez drugą osobę kompletnie nic się nie rusza i stoją cały czas w pozycji otwartej.

W związku z tym wnioskuje, że ktoś musiał je wykodować z auta lub zablokować działanie w jakiś inny sposób.

I tu moje pytanie, czy ktoś może pomóc znaleźć rozwiązanie tego problemu? Jeśli faktycznie są wykodowane to czy ktoś może pokierować gdzie się to da ponownie uruchomić(jaki program i gdzie tego szukać)? Ewentualnie ktoś jest w stanie polecić kogoś z Łodzi lub okolic kto mi to zrobi nie za miliony monet? :D


Dzięki i przepraszam za najpewniej głupie pytanie, ale akurat w tej dziedzinie jestem raczej zielony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.