Skocz do zawartości

Aktualizacja Sterownika DDE E61


arks212

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Szukam kogoś kto zdalnie będzie w stanie zaktualizować sterownik DDE w BMW E61 2004 530d 218km.

Z samochodem sporo przeszedłem, posiadał chiptuning zrobiony przez poprzedniego właściciela - który z kolei został rzekomo usunięty przez mojego mechanika natomiast w inpie parametr daty programowania sterownika DDE (programiren datum) wisi na 2006 roku. Chciałbym mieć 100% pewność tego że sterownik posiada czysty soft.


Również ze względu na zalecenia w przypadku filtrów DPF na newtisie:


On the 325d and 525d with engine M57TUE:


unfavourable DDE software. The following integration levels are required:


325D E89x-09-12-512 or higher

525D E60x-09-12-512 or higher


On the 325d and the 525d M57TUE:

Ensure that the vehicle is programmed with the following integration levels, otherwise update the integration level:

325D E89x-09-12-512 or higher

525D E60x-09-12-512 or higher


Posiadam:

Komputer

Kabel

SP daten v67 dla e60

Samochód ;)


Proponuję zdalnie, chyba że jest ktoś z okolicy Sulejówka kto mógłby podjechać i zrobić to osobiście. Ewentualnie, mogę podjechać we wskazane miejsce w okolicy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Profesionalnego zasilacza pewnie nie masz,to proponuje chociaż drugie auto na kablach.Pewnie masz dcan więc najpierw zrobić próbe na module pdc na przykład.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.