Skocz do zawartości

F10 kodowanie zasięgu świateł


tums

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam F10 z USA. Wymieniłem reflektory przednie na OEM EU zwykłe H7 (wcześniej były też zwykłe H7 w wersji USA). Wymieniłem także przełącznik świateł na wersje EU z pokrętłem do regulacji zasięgu (przełącznik USA nie ma regulacji zasięgu). Moduły TMS zakodowane pod auto. Okablowanie sprawdzałem wg schematów w TIS i ustaliłem, że przewody wchodzące do lampy i przełącznika świateł w wersji USA i EU są identyczne.


Niestety reflektory nie reagują na zmianę pozycji pokrętła zasięgu. Proszę o informacje jaką opcję w ESYS trzeba zmienić aby uruchomić pokrętło do regulacji świateł. Domyślam się, że przyczyna problemu leży niewłaściwym zakodowaniu modułu: A58 Footwell module.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Witam. Mam prośbę o pomoc. Mianowicie kupiłem f10 z 2010r z uszkodzonym modułem aha/tfl ponieważ lampa parowała nie działał kierunek i ringi. Po wysuszeniu i uszczelnieniu lampy wymieniłem moduł na zamiennik o tych samych numerach części i ringi jak i kierunkowskaz zaczął działać lecz po zmroku wyświetla się komunikat o niedziałającym samo poziomowaniu i awari doświetlania zakrętów. Gdy jest jasno nie ma błędów i po włączeniu światem mijania działa doświetlanie. Lecz lampy stoją w miejscu brak samopoziomowania w obu. Proszę o pomoc. Czy trzeba adaptacji samopoziomowania ? Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.