Skocz do zawartości

Pomocy z Ethernet. Proszę pomóżcie.


Gregoryrus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam


Mam spory problem z połączeniem OBD2 przez kabel ENET do smartfona lub laptopa.


Potrzebne jest mi to do aplikacji Xdelete.

Po podłączeniu kabla ENET do obd2 wewnatrz kabiny nastepnie przejsciówki z ENET do usb micro i do smartfona wogóle nie widzi tego kabla. Nie mogę w żaden sposób się połączyć. Po zmianie IP nie działa po przełączeniu na ethernet w smartfonie nie działa.


Samochód to X4 f25 2015 bez nawigacji.


Czy ktoś z was już to robił i może wytłumaczyć w przystępny sposób jak się połączyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim kupiłem ICOM używałem HUB Multifunkcyjny GreenCell z Enet/K+DCan.


Pojawia Ci się w ogóle połączenie Ethernet? Powinieneś dostać komunikat jako "Powiadomienie" że Ethernet podpięty. Jeśli nie, sprawdź dłużej przytrzymując ikonę WiFi. Musisz w Smartfonie mieć wpięty jako Ethernet bo jak inaczej? Masz BToola? Xdela itp nie testowałem ale Fki bez problemu czytałem BToolem z GC + ENET.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim kupiłem ICOM używałem HUB Multifunkcyjny GreenCell z Enet/K+DCan.


Pojawia Ci się w ogóle połączenie Ethernet? Powinieneś dostać komunikat jako "Powiadomienie" że Ethernet podpięty. Jeśli nie, sprawdź dłużej przytrzymując ikonę WiFi. Musisz w Smartfonie mieć wpięty jako Ethernet bo jak inaczej? Masz BToola? Xdela itp nie testowałem ale Fki bez problemu czytałem BToolem z GC + ENET.

 


Witam dzięki za jakiekolwiek zainteresowanie tematem.

Kabel podpinam do smartfona z androidem. W ustawieniach zmieniam na ETHERNET TETHERING i nic, nie dostaje żadnego powiadomienia nic poprostu nic się nie dzieje. Mam Btoola i tez nic.

Sprobuje wejść w ustawienia telefonu i sprawdzić o co chodzi z siecią enet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.