Skocz do zawartości

F10 Easy Entry ograniczenie cofnięcia kierownicy


jack15833

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,


pacjent F10 2014 535d elektryczna regulacja kierownicy i fotele komforty z pamięcią VIN D873558

E-SYS 3.30.1 PRO token

Psdzdata z 4.27.20 wyższa niż I-level auta


jest to mój pierwszy post na tym forum. Do tej pory zajmowałem się swoimi E34, 32 na DISie, potem E39 polift z prostym kodowaniem sobie radziłem sam. Brat ma F10 i znajmoy F15 to postanowiłem doposażyć w sprzęt z Esys i Enet. Na początek zrobiłem MSA default OFF i działa od razu. Potem miało być easy entry/exit żeby dokodować cofanie się fotela. Brat jeździ z kierownicą max do kierowcy i po wyłączeniu silnika miał fabrycznie tak, że cofała się do połowy i podnosiła się max. Nie udało mi się z cofaniem fotela, ale teraz kierownica za każdym razem cofa się max do tyłu i max do góry. Brat mówi, że na bak cofała się tylko do połowy i chciałby żeby było tak ustawione bo długo to trwa. Przekopałem Esysa ale nigdzie nie znalazłem takiego ograniczenia. PRIO ACHSEN 1 czy 2 nie zmienia w tym wypadku nic poza kolejnością wiadomo. Zrobiłem przywrócenie FRM SM6D i SZL do ustawień fabrycznych poprzez CODE, ale nic to nie dało dalej jedzie max do tyłu. Podczas cofania jak się dotknie joysticka kolumny to się zatrzymuje w tym miejscu, ale po ponownym wyłączeniu jedzie do końca nie zapamiętuje. Kombinacje z SET też nic nie dają. Prosze o pomoc może ktoś miał podobne doświadczenia. Jak rozwijam liste ECU to wszystkie CAFD są na pomarańczowo czyli, że niby jest w nich zmiana od factory set, nawet po przywróceniu tych trzech modułów. Po 3 dniach skończyły mi się pomysły.


pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.