Skocz do zawartości

BMW E91 drl problem


Iskier

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jestem szczęśliwym posiadaczem e91 z 2006 roku bez idrive.

Mam problem z kodowaniem drl, przerobiłem kilka tematów i wątków, niestety nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi.

Mianowicie, zakodowałem w moim BMW drl (fabrycznie ksenon wraz z czujnikiem zmierzchu), kodowanie się udało i drl świecą ale tylko i wyłącznie w pozycji ,,0” przełącznika świateł, w pozycji auto w ciągu dalszym świecą się światła mijania, ponowiłem kodowanie raz jeszcze w pozycji przełącznika ,,auto” światła na chwilkę zgasły, potem ponownie zaświeciły się światła mijania. Nie wiem z której strony już podejść do tego tematu, może znajdzie się ktoś i będzie wiedział jak pomoc?


Jeśli zły dział, proszę o przeniesienie, jestem nowy na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem poniekąd się rozwiązał, właśnie powodem jest to co napisał kolega wyżej, wystarczy godzina 18, pomimo pełnego słońca czujnik po prostu włączał światłą mijania. Po dzisiejszym sprawdzeniu z rana działa normalnie.


Jest może możliwość ustawienia czułości tego czujnika? poprzez ncs? wiem, że w samochodach (nie jestem pewien niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę) z iDrive jest możliwość zakodowania i włączenia opcji wyboru czułości, a jak to jest w samochodach bez iDrive?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.