Skocz do zawartości

Zakodowanie stałych świateł dziennych E65


lukaszole

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy można w E65 zakodować funkcję, aby przy pokrętle świateł na A (automatyczne) cały czas świeciły się światła, niezależnie od tego czy to dzień czy noc, natomiast na pozycji 0 żeby światła gasły? Czytałem tylko o możliwości ustawienia świateł drogowych na ileś % i będą one też stale świecić nawet na 0 lecz wolałbym aby na 0 gasły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Witam , podłączę się pod temat… co należy przeprogramować aby w G30 na stałe paliły się Również z tyłu pozycyjne bo teraz świecą mi tylko ringi . Jak kupiłem auto to nic nie miał włączone nawet w menu nie było funkcji DRL. Miałem wcześniej F11 DRL były tak zakodowane że dzień i noc po zgaszeniu silnika nadal świeciły Również po otwarciu drzwi aż pilotem zamknę i o to mi chodzi. Czy tak się da zaprogramować g30 bo mnie wtrynia strasznie jak otwieram drzwi i ciemno jest szczególnie w nocy . Tylko klamki świecą ale to za przeproszeniem w Du… nie podświetlenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , podłączę się pod temat… co należy przeprogramować aby w G30 na stałe paliły się Również z tyłu pozycyjne bo teraz świecą mi tylko ringi . Jak kupiłem auto to nic nie miał włączone nawet w menu nie było funkcji DRL. Miałem wcześniej F11 DRL były tak zakodowane że dzień i noc po zgaszeniu silnika nadal świeciły Również po otwarciu drzwi aż pilotem zamknę i o to mi chodzi. Czy tak się da zaprogramować g30 bo mnie wtrynia strasznie jak otwieram drzwi i ciemno jest szczególnie w nocy . Tylko klamki świecą ale to za przeproszeniem w Du… nie podświetlenie

 

Ale do czego ci potrzebne światła z tyłu przy otwieraniu auta ? Ringi swieca jako DRL i z tyłu nie powinno się nic świecić bo taka funkcja świateł dziennych choć można to ustawić żeby przy funkcji DRL świeciły z tyłu postojowe ale ja wtedy nie widzę sensu DRL.. chyba że się mylę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja po prostu chcę taki kaprys :roll: albo raczej praktyczne zastosowanie u mnie..,bo tak miałem w F11 mimo otwarcia drzwi światła pozostawały włączone tak długo aż pilotem zamykałem auto . I to by było dla mnie git :norty: . To że prawo tego nie wymaga do jazdy? Nie po to kupowałem BMW żeby nie móc jej pod siebie wyprofilować, Prawda ? Na angielskim forum znalazłem tylko żeby spróbować update SW do nowszej wersji i powinna pojawić się opcja tylnich DRL. Będę musiał to zrobić w wolnym czasie. Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.