Skocz do zawartości

W jaki sposób przekodować zegar r4-r6 (e36, MS41)


orange993

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w e36, sterownik ms41 można przekodować zegary r4 do r6? Widziałem na zagranicznych forach, że podobno operację da się przeprawidzć w NCSie, jednak pytanie czy zwykly kabel od inpy wystarczy, szukałem po ncsie i widziałem funkcje w różnych modułach zmiany 4 cyl 6 cyl 8 cyl, może to ma coś w tym wspolnego? :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jak już będziesz miał ADS podeślij tu kody zcs

GM SA VN razem z vinem i napisz dokładnie jaki silnik zmieniłeś, edytuje Ci dane i zakodujesz do serii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki, w takim razie potrzebuje jeszcze kompa z xpkiem 32 bit i gniazdem rs232?

Poleca ktoś kogoś od ADSow? Widzę, że jest w internecie dostępny za 130zł - może ktoś ma taniej?


https://7er.pl/showthread.php/18774-DIY-Interfejs-ADS-(prawie)-za-darmo!/page2

ewentualnie można zrobić, ale widzę, że potrzebne by było więcej narzędzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ok dzięki, w takim razie potrzebuje jeszcze kompa z xpkiem 32 bit i gniazdem rs232?

Poleca ktoś kogoś od ADSow? Widzę, że jest w internecie dostępny za 130zł - może ktoś ma taniej?


ewentualnie można zrobić, ale widzę, że potrzebne by było więcej narzędzi

Polecam http://www.interfejsads.ugu.pl/sklep_ads.html

jeśli chcesz sam, zrobić to raczej nie ma szans aby było taniej, na pewno nie będzie za darmo , przecież musisz kupić wszystkie elementy , a nie kupisz ich pojedynczo tylko w takiej ilości jakiej chcesz ,

kupujesz po 10szt, lub po 100 nawet , płytka , obudowa ...

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.