Skocz do zawartości

Problem z zaktualizowaniem KOMBI e87.


Wioletowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie mam problem przy zaktualizowaniu przez WINKFP modułu kombi, program wogóle nie widzi mojego ZUSB a mianowicie w INPIE widnieje ZB o numerze 9166859 ale program nie widzi takiego numeru, szukałem również w tej tabeli dotyczącej zmian numeracji ale niestety nic takiego nie znalazłem. Druga kwestia jest taka że inpa pokazuje Komb87 a w Winkfp jest tylko Kombl2 jako Ecufamily. Czy jest mi ktoś w stanie pomóc ? Potrzebuję zaktualizować licznik bo podobno jest on masterem odnośnie wersji językowej i za cholerę nie mogę wgrać polskiego do CIC mimo kodowania pod 8a1, tzn widzi ale nie mogę go wybrać.

Proszę o pomoc i ewentualne nakierowanie. Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

licznik nie ma znaczenia dla zmiany języka polskiego w CIC , e87 to grupa e89 a tu licznik nie występuje w języku polskim to nie f-seria ,

zmień język edytując plik man , jak twój cic ma język polski , przypomnę że dopiero w 2012 roku pojawiła się poprawka dla języka polskiego w CIC ,

jeśli INPA AIF pokazuje datę starszą to należy zaktualizować oprogramowanie z pomocą ICOM A i ICOM B (most światłowód ) tylko i wyłącznie niech nikt ci nie podpowie że da się inaczej

WINKFPT , moduły 63,62,A0 wszystkie po światłowodzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.