Skocz do zawartości

[F10] poszukiwane pliki BTLD I SWFL psdzdata 47,5


Michael189

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich !


Panowie i Panie poszukuje kilku konkretnych plików z wersji psdzdaty 47.5-49.1 czy posiada może ktoś pliki z tej bazy danych, byłbym wdzięczny. Chodzi konkretnie o btld_000018f6_001_009_001 oraz swfl_000018f7_001_009_007 potrzebuje ich do zaprogramowanie panelu klimatyzacji z wersji high. Czy byłby ktoś w stanie mi pomóc?


Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Cała PSDZDATA 49.0 jest http://chomikuj.pl/mlodzik1/BMW+PSdZdata/49.0+PSdZData+FULL

Ale jak obliczysz SVT i TAL w esys to na pewno znajdzie nowszy BTLD (botloader ) i nowszy SWFL z nowszej psdzdata nie musisz szukać poziomu integracji fabrycznej

, jeśli masz braki w danej wersji to poszukaj troche starszej ale całej , bywa że bmw obcina pliki więc warto mieć czasami trocheje wersji starszych psdzdata , zwłaszcza do starszych modeli F -serii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje za pomoc, spróbuje tak zrobić. Mam kilka różnych baz psdzdata i myślałem ze jak esys obliczy svt to potrzebuje dany sterownik przeprogramować danymi które wyświetla po obliczeniu. Spróbuje mu wrzucić nowsze pliki które mam obecnie na kompie i dam znać.


Jeszcze raz wielkie dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jeśli użyjesz tej samej psdzdata co jest aktualny poziom integracji to nic nie zaprogramujesz, oblicza SVT i TAL tylko dla nowszych danych (chyba ze wymusisz edytując SVT_IST)

użyj nowszej PSDZDATA tylko całej nie lite najnowsza ma prawie 230GB , pamiętaj aby sprawdzić dane czy są obecne wszystkie pliki przed wciśnięciem START

nie zapomnij o zasilaniu i nie rób wszystkich sterowników w tej samej chwili (programowanie równoległe )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.