Skocz do zawartości

E91 320d 163km błąd 5E40 i kontrolki na tablicy


NooFear

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wczoraj podczas jazdy na autostradzie przy prędkości ok.120 km/h zapaliły mi się trzy kontrolki wykrzyknik trakcja i opona CC-ID 24, 35, 50. Po zgaszeniu na stacji i odpaleniu kontrolki po chwili znikły. I dzisiaj rano znów po ok. 40 km się zapaliło przy tej samej prędkości ale już nie zgasło i pali się cały czas nie można skasować. Na INPA wyszło mi 5E40. Podmieniłem pająka z taśmą od kierownicy i błąd dalej nie znikł. Poniżej screeny z INPA: Dodam że na Live Data w Inpa nie poruszają się żadne wskaźniki skrętu kierownicy, stoją w miejscu jak kręcę.

https://zapodaj.net/8dd45024b89c4.jpg.html


https://zapodaj.net/82291c866227d.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

podepne sie u mnie ten sam pacjent w ostatnia niedziele wracajac do dumu lecialem kolo 170 autostrada i pokonywujac lagodny zakret na nieruwnej drodze wyskoczyly mi tez 2 kontroliki jak u kolegi wyzej i blad 5e40 do tego kierownica nie jest juz prosto aby jechac na wprost musze kiere lekko na prawo skrecic, gd trzymam ja na wprost auto zjezdza w lewo. przed ta jazda kierownica stala prosto.

blad raz da sie skasowac raz nie czasami znika samemu.



uc?export=view&id=1icfd5T8GBVCy4HEk6jW0DVLLP79Zi0GH


tak auto jedzie na wprost wtedy

uc?export=view&id=1ifVwb7uPrcAoZcYw7uQNGMQbBbogvRQw


i to sa wartosci jak skrece delikatnie w prawo lenkwinkel jest rowny 0

uc?export=view&id=1iiJzRCi9K3R7UnV0J1w1W_GTLXa0cTZP


a jak kierownice ustawie prosto to lenwinkel pokazuje 4,0 zapomnialem zdiecie pstryknac.

w jaki sposob sie kierownica przestawila przeciez wszystko jest poskrecane czytalem juz o przypadkach ze po wjechaniu w dziure zie zbierznosc przestawia ale jak i w ktorym miejscu?czy wyskakiwanie bledu jest zwiazane teraz z tym ze kierownica ma wartosc 0 ale dopiero przy delikatnym skreceniu?

jak sie do tego zabrac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.