Skocz do zawartości

E87 2008 rok, brak połączenia przez OBD INPA ISTA


MAWE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,


dawno nie było mnie na forum ale w rodzinie przybyła kolejna Bunia. Młodsza niż reszta i już pojawiły się problemy.


Posiadam działająca INPE i ISTE z moją e46. Dokupiłem w ostatnim czasie kabelek z przełącznikiem dla aut powyżej 2007 roku. Z linią Dcan.


Niestety ale moje E87 z 2008 roku nie chce współpracować :? :?


Próbowałem mojego kabla, byłem u 2 ziomków którzy mają kabel DCAN i podłaczali juz nim auta po 2008 roku i mogli się połączyć. U mnie lipa. Nawet BMW CARLY które działało z innymi autami u mnie się nie połączyło.


Co ciekawe posiadam Autocoma chińskiego klona - działa, skanuje całe auto, czyta/kasuje błędy, pokazuje parametry silnika. ELM 327 ODB na BT również pokazuje parametry na androidzie.


Pomóżcie gdzie szukać problemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabel DCAN Viakena z przełącznikiem.


Jak odpale program DCAN.exe i zaraz po podpięciu kabla kliknę zmianę prędkości dostaje komunikat DONE, ale to działa zaraz po podpięciu kabla potem już jest TIMEOUT.


Obojętnie jak przestawię przełącznik to nie działa. Z E46 kabel działa ale to inna komunikacja.


Mam 2 znajomych którzy mają interfejsy które zagadały z E87 z 2009 roku oraz jakąś E90 z 2011, z moją nie zadziałały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o zamknięcie tematu.


Problemem okazał się kabel, a właściwie 3 kable które były testowane na samochodzie.


Po wymianie kabla u sprzedawcy wszystko działa jak należy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.