Skocz do zawartości

Fatalny błąd w e-sys


Bobek122

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Próbowałem zrobić update liczniki na cyfrowy i do moment 6:30 na tym filmie


Robiłem wszystko dokładnie to samo, z tym ze w moim przypadku na dkombi był szary nieklikalny przycisk to z jakiegoś względu dostępny przycisk „code” był na samej gorze w folderze tym z vinem. Zaczął kodować wszystko i jak skończył to nic nie działało... całe moje ustawienia poszły do dupy, światła się nie podnoszą (f32) nie działają długie, pełno błędów...

Nie wiem co robić.. używałem sdzpdata light i esys z kablem enet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

...no i teraz trzeba wziąć pieniądz i dać temu, kto wie, co robić dalej z twoim samochodem - i uzyskać pozytywny wynik...

Jest to sytuacja, w której każdemu wydaje się, że wszystko jest takie łatwe i dostępne... i kujwa za co te mistrzy na warsztatach kasuja tyle kasy przecież wszystko jest tak proste, milion Filmów na YouTube .... a tu nagle nie wyszlo i teraz haj heeelp tragedia.

Klasyka gatunku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam,

Próbowałem zrobić update liczniki na cyfrowy i do moment 6:30 na tym filmie


Robiłem wszystko dokładnie to samo, z tym ze w moim przypadku na dkombi był szary nieklikalny przycisk to z jakiegoś względu dostępny przycisk „code” był na samej gorze w folderze tym z vinem. Zaczął kodować wszystko i jak skończył to nic nie działało... całe moje ustawienia poszły do dupy, światła się nie podnoszą (f32) nie działają długie, pełno błędów...

Nie wiem co robić.. używałem sdzpdata light i esys z kablem enet

Napisz mi pw to Ci pomoge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ktoś Ci namieszał w FA dlatego takie problemy wyszły, lub sam sobie namieszałeś, niektórzy sobie myślą,

że dopiszą wszystkie kody FA i będą mieli full opcje :idea:

normalnie takie kodowanie powinno auto przywrócić do serii i byłoby wszystko ok ,

faktycznie teraz poszukaj kogoś obeznanego co ci przywróci dane prawidłowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.