Skocz do zawartości

Zestaw do podłączenia pod INPĘ


Wendiego

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, wiem, że było sporo pytań o diagnostykę komputerową, o INPE itd. jednak nie potrafię nadal tego skonfigurować w taki sposób, żeby w ogóle połączyło mi się z samochodem. Otóż zacznijmy od tego, że kupiłem zestaw, który nazywa się Carsoft 6.5 i zainstalowałem INPA, po chwili zorientowałem się jednak, że gniazdo do podłączenia jednak jest inne niż w laptopie, także kupiłem od razu przejściówkę z RS232 na USB. Podłączyłem wszystko jak należy, ale niestety nie działa. Po podłączeniu pali się zielona lampka z zasilania, ale reszta jest czerwona. Zainstalowałem sterowniki, zrestartowałem laptopa i nadal nic. Pracuję na Windows 10 (zainstalowane w zgodności z XP).

Tutaj pojawia się moje pytanie - czy To ma szansę działać czy 150zł w błoto? Muszę kupić laptopa z portem RS232? Ewentualnie czy jest jakiś inny prostszy to ogarnięcia program do podłączenia samochodu pod komputer? Nie chcę nic kodować, zresztą w E36 chyba i tak nawet nie ma co, chcę po prostu skasować błąd poduszek i mieć urządzenie diagnostyczne, żeby móc samemu coś naprawić.

6tc32xbsshn7_t.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Na tej przejściówce napewno nie ,

jak byś w laptopie miał port express card to mógłbyś kupić taką przejściówkę ale tak przejściówka to ok 150zł

lepiej kup jakiegoś starego laptopa z RS232 portem i windows XP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.