Skocz do zawartości

KLON ECU BMW E90 2.0 N47


Luka.1234

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuje pomocy dot. decyzji kupna programatora którym będę mógł zrobić kopię wsadu ze starego sterownika i wgrać do nowego ( klon ). Jaki programator będzie najłatwiejszy w obsłudze i w miarę tani - tylko z pełną licencją ? Zależy mi na takim, który nie będzie miał problemu z marką BMW.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rozmawiałem z człowiekiem który się tym zajmuje i polecił mi kilka urządzeń, jedno oo 20tys zł. Powiedział też, że mając wiedzę można zrobić to zwykłym programatorem. Nie wiem ile w tym prawdy, ale jeśli tak jest to czy ktoś jest mi w stanie pomóc ? ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie poradzi sobie w edc17 jaki to jest w n47

Mozna zrobic taniej, ale nikt ci nie da dokladnej inatrukcji

Musisz zczytac flash i eeprom a to tylko przez bdm

Najprościej dla mnie odczyt isn z dde7 i zmiana go w cas

Ale narzedzia ktore to robią kosztuja duzo

Jak jesteś z lubelskiego to zapraszam jestem w stanie pomóc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, jestem z Pomorskiego, ale dziękuję za chęć pomocy. No dobrze, a w takim razie wiesz może które dokładnie elementy trzeba w ECU i CAS przeprogramować? Może z taka wiedza i podstawowym programatorem dałbym radę? Jak nie wyjdzie to trudno, będę próbował aż do skutku bo kiedyś ten pierwszy raz musi być ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, jestem z Pomorskiego, ale dziękuję za chęć pomocy. No dobrze, a w takim razie wiesz może które dokładnie elementy trzeba w ECU i CAS przeprogramować? Może z taka wiedza i podstawowym programatorem dałbym radę? Jak nie wyjdzie to trudno, będę próbował aż do skutku bo kiedyś ten pierwszy raz musi być ;)

 


Wyślij mi oba sterowniki i Ci zrobię klona.

...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.