Skocz do zawartości

BMW Retrofit Brzeziny oszust


robur1

Rekomendowane odpowiedzi

OD BMW-Retrofit Brzeziny prponuję trzymać się z daleka

Kupilem u nich fotele łącznie z wymianą, zaraz po wyjechańiu z montażu dzwonię do goście, że są krzywe, zbył mnie, ale nieodpuściłem i po jakims tygodniu może 3-ech przejeżdżając przez Brzeziny podjechałem i stwierdził, że rzeczywiście krzywe, mialem czarny dał mi na zamianę biały i miał niby ten czarny przeszyć na innych dobrych stelarzach, po jakiś 3tyg-miesiącu(wcześniej było gotowe ale nie miałem czasu podjechać? odebrałem, zmontowali było nieźle, zima skończyła się sezon narciarski minoł i sporadycznie już jeździłem lagtem tym autem, głównie żona.

Przeszedł wyjazd sylwestrowy 6h do krunicy i ja znów krzywo siedzę, podjechałem koniec zimy początek wiosny do niego, że jest coś nie tak, a ten z gębą, ze on wymienił na nowe stelarze, że minęlo tyle czasu, że ogólnie żebym mu dupy nie zawracał i spadał, zamknoł mi bramę pilotem przed nosem

Więc gość podprostował te stołki które wyrwał za groszę po wypadku, następnie znalazł frajera jak ja co mu wcisnoł za normalną rynkową cenę + montaż, następnie coś je pocerował i spadaj człowieku

ogólnie to jeździłem chyba ze 3 razy zanim mi I razem to niby naprawił, 50km w jedną stronę x2 = 100km

A gość myśli, że ktoś żyje tylko autem i wymianą siedzeń


Jeszcze jedno, jak kupicie własne wnętrza i postanowice zmienić u niego to pilnujcie jego synów podczas montażu, głównie starszego

koleś szybko wszystko na skróty robi śrubek mu zostaje, tylko kase zgarnąć niemało i spadaj(a najlepiej to pozwól mu zcipowac auto to będzie wychwalał Ciebie wtedy) ja mam nie zmonotwany dobrze prawe poszycie drzwi i uchwyt na pas biezpieczeństwa mi odpada. klient przedemna wyjechał też po jakimś zabiegu z autem, po 2 godzinach młody dopatrzył się, że został lewarek czy coś tego typu na warsztacie(niepamiętam dokładnie) gość musiał z warzawy zawracać się, a młody przepraszam Pana


I młody odrazu delikwenta usuwa z facebooka, żeby czasem go niebsmarować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

niestety teraz lubią oczami (chodzi mi o piękne zdjęcia na facebook i pseudo opinie), zupełnie zapominając o tym, że mamy mózg, który jest nam dany, aby myśleć i analizować , za trzy lata w Polsce zrozumiałem tylko jedno - wiele oszustów i amatorów, które z chińskimi urządzeniami udają z siebie super specjalistów biorąc za to "kawałek chleba" w jakosći płatności przy czym absolutnie nie biorąc na siebie odpowiedzialność za zniszczony nimi samochód... takie są realia

Dziś człowiek wierzy w kłamstwo , a prawda mu się wydaje jako oszustwo.

Ale jest i druga strona medalu - właściciele-żebraki , które robią wszystko jak najtaniej i za to ich życie bije mocno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.