Skocz do zawartości

Programowanie sterownika na stole


DarekN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich potrzebuje fachowca do wygrania softu do ecu silnika i cas na stole.Po zabawie z ncs expert

uwaliłem CAS a później DME :duh: :mad2: i przepraszam jeśli nie w tym dziale i proszę o przeniesienie w odpowiednie miejsce. Oczywiście wezwałem lekarza ale jest za późno pacjent zdechł autko stoi i się nudzi zamówiłem zestaw startowy do odpalenia ale chcem zamontować swoje bebechy jeśli da się to zaprogramować e60 n52b30a pozdro i dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

nie można zniszczyć DME i CAS za pomocą NCSexper , to tylko kodowanie można zawsze przywrócić poprawne dane

zrobić synchronizacje DME/CAS tylko podczas flash winkfpt można zniszczyć sterownik

więc powiedz co dokładnie robiłeś , czym ? i jakie zasilanie miałeś jeśli programowałeś winkfpt

i czy sterowniki całkowice nie aktywne , brak jakichkolwiek danych w ident , czy tylko nie odpala , nie ma kl15 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie po zabawie nas expert winkiem przekodowałem wszystkie moduły i wtedy zaczął się problem przyjechał gościu który to ogarnia i przy próbie zmiany softu w dme wyskoczył jakiś błąd coś poszło nie tak i pompka pracuje cały czas po przekręceniu kluczyka teraz nic się nie zgłasza mam pustkę a istą też próbował to postawić na nogi ale [BAD] :shock: i dlatego trzeba zrobić to na stole i szukam kogoś kto to zrobi dzieki z a odpowiedź pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich potrzebuje fachowca do wygrania softu do ecu silnika i cas na stole.Po zabawie z ncs expert

uwaliłem CAS a później DME :duh: :mad2: i przepraszam jeśli nie w tym dziale i proszę o przeniesienie w odpowiednie miejsce. Oczywiście wezwałem lekarza ale jest za późno pacjent zdechł autko stoi i się nudzi zamówiłem zestaw startowy do odpalenia ale chcem zamontować swoje bebechy jeśli da się to zaprogramować e60 n52b30a pozdro i dzięki.

Napisz PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Co to za fachowiec co dwa sterowniki zniszczył od razu

Podkreślam kodowaniem nic nie popsujesz mozesz tylko zablokować ale wystarczy przywrócić dane prawidłowe w Fa cas i lma i masz wszystko naprawione po kodowaniu do serii profilem expertmodus

Po co wogole brał sie za programowanie

Jak jestes z lubelskiego to zapraszam do mnie ze sterownikami naprawie je na stole.

Chociaż pewnie da rade na samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za fachowiec co dwa sterowniki zniszczył od razu

Podkreślam kodowaniem nic nie popsujesz mozesz tylko zablokować ale wystarczy przywrócić dane prawidłowe w Fa cas i lma i masz wszystko naprawione po kodowaniu do serii profilem expertmodus

Po co wogole brał sie za programowanie

Jak jestes z lubelskiego to zapraszam do mnie ze sterownikami naprawie je na stole.

Chociaż pewnie da rade na samochodzie.

dzieki za propozycje jestem z dolnegośląska koło Głogowa dogaduje się z kolesiem jak nie wypali to się dogadamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.