Skocz do zawartości

Enet pierwsze uruchamianie jak ??


ŁódzJacek70

Rekomendowane odpowiedzi

Z całym szacunkiem do ciebie ale jak masz tyle do powiedzenia to zostaw to dla siebie

forum jest po to chyba żeby sobie pomagać i się uczyć a nie odsyłać do warsztatu albo pomoc odpłatnie

a tak na marginesie mam rozumieć że wiesz wszystko z każdej dziedziny bo ja taki zdolny nie jestem i takich ludzi nie znam ..

Ista odczytała vin ale i tak nie mogę zmienić języka do wyboru angielski rosyjski szukałem w rejestrze dysk c ;prog files;bmw przekopałem zakładki i pl nie znalazłem rozumiem to tak że język polski nie został dodany do żadnego rejestru ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przegląd techniczny do kiedy trzeba wpisać

klocki przód tył trzeba wpisać kiedy sprawdzić

analiza spalin trzeba wpisać date sprawdzenia

wymiana oleju po wymianie skasować serwis

itp

Sołtys mam prośbę bardzo wielką nie udzielaj się w moich tematach bo jakoś działasz na mnie jak czerwona płachta na byka może i wiedzę masz ale wolisz drwić z kogoś niż pomóc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Sołtys mam prośbę bardzo wielką nie udzielaj się w moich tematach bo jakoś działasz na mnie jak czerwona płachta na byka może i wiedzę masz ale wolisz drwić z kogoś niż pomóc

 

Prosić to sobie możesz. Będę pisał tam gdzie mi się podoba.

Na mnie podobnie działają osoby, które mają awersję na opcję szukaj. Lepiej założyć dziesiąty taki sam temat niż poszukać.

Każdy kolejny Twój wpis coraz bardziej pokazuje, że nie masz podstawowej wiedzy, a chcesz używać programów, o których nie masz pojęcia, nie wiesz do czego służą, a którymi można naprawdę sporo namieszać i unieruchomić sobie auto. :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ista jest do diagnostyki, jeżeli w odpowiedniej wersji to również do programowania.

Esys jest do kodowania i flashowania.

Do kodowania potrzebyjesz esys z esys launcher i psdzdata lite. Do flashowania nie jest potrzebny Launcher ale potrzebne są pełne bazy danych psdzdata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To znaczy że przewodem enet oraz istą w moim aucie nic za bardzo nie podziałam ? ( ista dlatego bo jest po polsku )

Zrobisz całą diagnostykę bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jeszcze trochę czasu i takie amatorzy , którzy lubią wszystko za darmo będą wbijać posty w dziale "polecane warsztaty", bo bmw group juz sie wkurwilo na te wszystkie aktualizcji map na stacjach benzynowych za kawalek chleba i td i tp w tym styliu. Bedzie jak vag/porsche - online i tyle w temacie. Bo ten rynek wlasnie juz jest balagan, w korym amatorzy psuja ceny w kazdym kierunku , przy tym nic nie rozumiejąc grając na twarzy elegancki wygląd "specjalisty", a kiedy cos uwalone to wiele jednego i tego samego tematu na wszystkich zagranicznych forach "HEEEEELP" .

O czym tu gadać, jak już goście piloty do F30 za 700zl dorabiaja - chyba tacy ludzie w ogóle nie szanują siebie. Jak słodko naprawiać martwy FEM po takich idiotach.

To jest myśli do przemyślenia dla tych, kto ściśle z BMW cos dziala. Lepiej poczekać na normalnego właściciela bmw , który jest w stanie zapłacić za jakość naprawy , niż słuchać idioty, który mówi ,że znalazł dwa razy taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spolszczenie zainstalowane ( dziękuję ) jutro pojutrze sprawdzę jak to działa wielkie dzięki za pomocne informacji ...

Właśnie jestem po pierwszym uruchamianiu F45 isty po enecie szybkość działania programu niezła szybko się łączy szybko sczytał i wyświetlił drzewo błąd mały pokazał teraz nauka chodzenia po programie

Dzisiaj drugie podejście tym razem F21 2018 rok szybkość sczytywania i łączenia z autem pozytywnie szybko a tyle mnie straszono że to sprzęt taki drogi i można w aucie namieszać do czytania błędów za 250 zł za całość bajka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.