Skocz do zawartości

BMW F30 - Kodowanie z USA na EU (ISTA+?)


GabikPZ

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Mam bmw f30 z 2014 roku sprowadzoną z USA. Chciałbym jej wrzucić następujące funkcje:

- Polskie Menu (brak nawi - mały wyświetlacz)

- swiatło przeciwmgielne z tyłu (włącznik wymieniony)

- wyłączyć obrysówki / kierunki z przodu

- zaprogramować składanie lusterek przy zamykaniu z pilota.

Jak to mogę zrobić za pomocą ISTA+ (ICOM). Dopiero co kupiłem ten sprzęt i nie ograniam jeszcze go w 100%.

Jak podłączę pod ISTA P to pokazuje się komunikat że mogę jedynie to zrobić na ISTA 4 :(

Pomocy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie obraź się , ale sądząc z twoich słów - jesteś zero w tym . Za rękę nikt nie będzie prowadzić - kliknij tu, kliknij tam. Sprzęt - to nic, jeśli nie ma zrozumienia, jak to wszystko działa. Oddaj auto do osób , które zajmują się tym - takich ludzi już więcej niż wystarczająco - w co drugim garażu, na stacjach benzynowych, pod mostem , w czystym pole i td i tp. I zapomni o ista - nie pomoze ona ci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie obraź się , ale sądząc z twoich słów - jesteś zero w tym . Za rękę nikt nie będzie prowadzić - kliknij tu, kliknij tam. Sprzęt - to nic, jeśli nie ma zrozumienia, jak to wszystko działa. Oddaj auto do osób , które zajmują się tym - takich ludzi już więcej niż wystarczająco - w co drugim garażu, na stacjach benzynowych, pod mostem , w czystym pole i td i tp. I zapomni o ista - nie pomoze ona ci.

+1 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.