Skocz do zawartości

Bardzo proszę o pomoc w bmw FRM3 uszkodzony


rysio1004

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę Państwa zainstalowałem sobie program ISTA chciałem wykasować błędy z tego powodu nie mam kierunków światła wewnątrz szyby nie działają wyświetla frm3 bardzo proszę o pomoc może ktoś pomógł by zdalnie tel. 739 477 537 Edytowane przez rysio1004
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Proste, FRM3 uszkodzony był, każde zresetowanie spowodowało że nie podjął pracy ponownie,

część pamięci już była uszkodzona przed wykasowanie błędów ,

"można powiedzieć że wisiał na włosku jak jesienny liść , lekki podmuch i leżał na dole " :D :D :D

Dlatego wykasowanie błędów spowodowało uszkodzenie sterownika ,

podobno można sprawdzić w tool32 ile sektorów jest już uszkodzonych ,

przekroczenie pewnej liczby i każda zmiana jak kodowanie kasowanie błędów i już do naprawy ,

jeśli sektor rozruchowy uszkodzony to restart sterownika spowoduje taki objaw , nie ma możliwości jego uruchomienia, idzie spać ,

wyślij do naprawy, a nie podawaj nr telefonu nikt ci zdalnie nie naprawi .

Sterowniki są identyfikowane jak odpowiadają to zawsze będą na liście a twój FRM 3 jest martwy dlatego jest na czerwono ,

i żaden program bmw przez OBD nie spowoduje że podejmie prace , tylko na stole można go naprawić .

Niestety FRM3 nie należy do trwałych sterowników , to nie ista uszkodziła ten sterownik już był bliski zgonu wcześniej ,

ale gdybyś nie kasował błędów to jeszcze by trochę pochodził , padłby przy jakieś innej okazji ...

W temacie pisze się jaki model bmw , rocznik i wyposażenie , wtedy ktoś bardziej ci doradzi co zrobić ,

może lepiej kupić frm2 jak wyposażenie na to pozwala jest bardziej trwały od frm3

A jako moderator to poprawiłem tytuł tematu , przeczytaj regulamin zakładania nowych tematów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.