Skocz do zawartości

Problem po instalacji INPA + PL


scuf

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem kabelek K+DCAN po zainstalowaniu INPy według instrukcji wszystko działało bez problemu, ale zachciało mi się spolszczenia i niestety INPA przestała działać. Niby spolszczenie zadziałało, po odpaleniu programu widać ekran startowy po polsku, BAT i IGNITION pokazuje ON, niestety po wyborze motoru, oraz wersji auta wyskakuje błąd IHF0003, Inpa się zawiesza i tyle.


Postanowiłem wrócić do poprzedniej - angielskiej wersji, usunąłem wszystko i zainstalowałem na nowo. Tym razem pokazuje jakiś inny błąd, coś na temat wersji - widać 3 wersje (inpa, ediabas, ncs) i że niby niekompatybilne. Po odpaleniu inpy pokazuje mi versje 5.00, instalowana INPA to 5.06, a gdy użyje innego skrótu w folderze inpa (nie INPALOAD, tylko INPA), to w lewym górnym pokazuje prawidłowo 5.06, ale odrazu wywala błąd Skryptu.


Dla wszystkiego zainstalowałem także program ISTA, który działa prawidłowo. Ten sam interfejs DCAN, żadnych błędów, dane samochodu czyta bez problemu.


Pamiętam, że miałem też kilkakrotnie błąd SGBDEG (coś takiego).


Jeśli interfejs działa na ISTA to chyba mogę wykluczyć jego uszkodzenia prawda? Niby tak, tylko nie rozumiem, dlaczego przy reinstalacji są problemy. Instaluje na laptopie z windows 7 x86. Jeśli ktoś zna rozwiązanie to proszę pisać, ewentualnie może jakiś link do nowszej i pewnej wersji INPA pod DCAN dla większosci nowych aut, w tym mojej E60.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.