Skocz do zawartości

Pomoc w dobraniu interfejsu


Sabała

Rekomendowane odpowiedzi

No te dwa są moje prywatne ale robię z autami jako mechanik i coraz więcej mam bmw tak do 13- 14 roku myślałem kupic 2 d can od viacena z przelacznikiem miedzy 7 a 8 pinem .A pytanie jakie wymagania sprzętu muszą być bo mam netbooka z xp toshiby tylko nie wiem czy wystarczy i będę dopiero w kraju na początku miesiąca bo urlop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Zgadzam się z przedmówcą

dla nowych modeli tylko ICOM ( ICOM A, ICOM B most światłwodowy , ICOM C dla old modeli )

zwłaszcza że nowa ista + działa całkowicie tylko z ICOM ,

ale dla mechanika polecam

K-dcan z przełącznikiem dla serii E

i ENET dla serii F i G ,

nie można patrzeć jak taki icom po roku czasu eksploatacji w zakładzie mechanicznym wygląda :D

ale powinien też być icom dla zadań specjalnych takich jak programowanie itp ...

ISTA P sie nie wiesza obliczanie czasu programowania jest tylko szacunkowe , często jest tak że czas się kończy, a istap dalej pracuje

ma się wrażenie zę coś nie tak, ale obowiązkowo trzeba czekać na zakończenie procesu , tak bywa w programowaniu most sterowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info wdzięczny jestem bo po urlopie miałem zakupić viacena i resztę a tak to muszę ogarnąć icoma i lapka . Dzieki Lustek i chlopaki za chęci dam znać jak będę miał sprzęt pozdrawiam. Aha dużo na necie piszą że dobry jest laptop dell do inpy czy to tylko chodzi o pojemność ram
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.