Skocz do zawartości

Brak modułu CAPPL w NCS


Krall

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

Chciałem odblokować mp3 w mojej E61 (początek '05), znalazłem poradnik na YT i od razu zamówiłem kabel. Doszedł dzisiaj no i niestety zaskoczenie, NCS nie widzi modułu CAPPL.

Poszukałem trochę i zakładam, że trzeba jakoś zaktualizować/wgrać ten CAPPL ("Doposażenie w MP3 (do 09/2005 wymagany update do CAPPL.C08)".

Trochę więcej szukania i nawet udało się ogarnąć dwa programy (WinKFP i ISTA).

I teraz pytanie do forumowiczów, czy dobrze udało mi się dojść do rozwiązania i faktycznie WinKFP jakoś dogram ten moduł, żeby MP3ki zaczęły mi działać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, myślałem, że jest jakoś zablokowany czy coś, mój błąd. Zmyliła mnie pewna lista z najprzydatniejszymi wartościami, gdzie było podane, że dla samochodów sprzed wrześniem '05 trzeba zaktualizować CAPPL.


W module MASK mam ustawione mp3 na 'aktiv', a mimo to nie czyta mi MP3 z płyty, ktoś poradzi w jaki sposób najlepiej je odblokować i czy w ogóle to możliwe bez zmian hardwarowych? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wybacz, myślałem, że jest jakoś zablokowany czy coś, mój błąd. Zmyliła mnie pewna lista z najprzydatniejszymi wartościami, gdzie było podane, że dla samochodów sprzed wrześniem '05 trzeba zaktualizować CAPPL.


W module MASK mam ustawione mp3 na 'aktiv', a mimo to nie czyta mi MP3 z płyty, ktoś poradzi w jaki sposób najlepiej je odblokować i czy w ogóle to możliwe bez zmian hardwarowych? :)

bawisz się w jakies pier///ki , 21 wiek na ulicy , kto słucha muzyki z płyt MP3 ? lub ogląda filmiki z dvd ?

kup sobie głowicę android lub dension gateway - dostaniesz więcej zabawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.