Skocz do zawartości

Jaki kabel do diagnostyki plus program


grzybek_1990

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Niedawno zakupilem BMW X3 E83 3.0 i mam pare problemów z elektroniką auta. Chciałbym zakupic jakiś dobry kabel i program do laptopa, aby móc samemu zdiagnozować problem, zaadaptować coś, ustalić przebieg etc. Generalnie najmniejszym kosztem zaoszczędzić w dalszej perspektywie na zaprowadzaniu samochodu do elektronika. Znalazłem coś takiego, w gruncie rzeczy jedno z droższych, wystarczy?

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7177021869

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Będzie ok, ale możesz kupić taki za połowę tej kwoty albo i mniej, do podstawowej diagnostyki wystarczy inpa, jak chcesz coś więcej to ista.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

To zależy który rocznik e83 X3 jak już na DCAN to szukaj tylko taki interfejs K-dcan z przełącznikiem

e83 po 2007 roku to wyjątek gdzie są dwie linie diagnostyczne K-line i DCAN dlatego zwykły kdcan bez przełączka nie obsłuży,

ze względu na to że, dla linii K jest tylko pin 7 a w e83 linia K jest na pinie 8 (czyli EWS zegary i reszta, a na DCAN (pin 6 i 14) silnik, skrzynie obydwie i DSC

można użyć zwykłego k-dcan ale należy zlutować piny 7 i 8 aby zaoszczędzić czasu lepiej kupić odrazu k-dcan z przełącznikiem

jak chcesz napewno dobry to skorzystaj z oferty kamila http://www.interfejsads.ugu.pl/K+DCAN.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.