Skocz do zawartości

Problem z Sg Codieren 2URAD e84 PDC


straszny

Rekomendowane odpowiedzi

posiadam x1 e84 06.2015 z samego końca przed zmianą na F.

Dołożyłem sobie tylne PDC dodałem Moduł PDC wg numeru najświeższy wszystko podłączone wg instrukcji retrofit dla tego modelu.

Dodałem $507 do FA, i niby wszytko było by ok ale należy zrobić jeszcze sg codieren na 2URAD - RADIO PROF - lecz ciągle wywala mi błąd coapi 2020. W tym module mogę zrobić tylko sg reset.

Wszystko robie kablem k+dcan i ncs, mam dateny świeże i ciągle jest ten problem. Inpa działa, kodowanie i dostęp do innych modułow też jest ok. Niby wszystko jest ok bo z tylnych głośników dochodzi dźwięk w miarę zbliżania się do przeszkody rozpoznaje lewą prawą stronę... ale na wyświetlaczu ciągle pokazuje na czerwono - tak jak bym już stał przy przeszkodzie i tak jest cały czas.

Czy to może być problem właśnie z sg codieren 2URAD ze nie da się zrobić?

Znalazłem kilka postów na zachodnich forach i większość pisała o problemie z kablem ale znalazłem też odpowiedzi że dało się zrobić sg codieren ale po zmianie na najnowsze Daten

Jeśli ktoś zna sprawę i wie że to nie jest problem, proszę o podpowiedź, jakich datenów użyć(link do pewnych baz będzie zbawienny), a jeżeli jest to problem kabla proszę o potwierdzenie.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

A vin jest prawidłowy w radiu ?

jeśli masz inny vin to opcja kodowania do serii jest zablokowana vin musi być taki sam jak w module komunikacyjnym

podeślij swój vin i FA (skopiowane z pliku NCSEXPER/WORK/ FA.trc otwórz w notatniku i podeślij mi na pw , lub na forum jak nie masz nic przeciwko pokazywaniu swoich danych publiczne , zobaczę gdzie jest problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Całkowicie zapomniałem że napisałem ten post, Dzięki Din za zainteresowanie, widzę że jako jeden z niewielu naprawdę pomagasz bezinteresownie.. Tematu nie rozwiązałem, bo auto już w tym czasie było wystawione na sprzedaż miałem pilną potrzebę $$, a PDC sobie leżało od roku w szafie, postanowiłem włożyć aby zwiększyć atrakcyjność i żeby mi to PDC nie zostało, bo po co?! Tymczasem znalazł się klient i stwierdził że sobie to ogarnie. Więc odpuściłem.

Jeszcze raz Dzięki Din

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.