Skocz do zawartości

kodowanie dla laików :)


prezentsone

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowy na forum i nowy z marką BMW tydzien temu kupiłem swoje pierwsze BMW e90 :)

ale do rzeczy :) szukam szukam i szukam i ciezko jest mi znaleźć jakies informacje krok po kroku jak mozna zaczac doprogramowac nowe funkcje do swojego auta.

Czy jest ktoś tak miły i czy mógłby poprowadzić mnie krok po kroku przez programowanie oraz polecenie jakiegos programu chciałbym dodac nastepujące fukncje: otwieranie auta pierw drzwi kierowcy drugie kliniecie reszta drzwi, automatyczne ryglowanie po danej predkosci, dołożenie tempomatu ( własnie kupiłem nowego pająka i przełożyłem i mam bledy skretu i abs), i w sumie chyba to wszystko :)

Wiem ze pewnie jest na forum lecz szukam i nic konkretnego nie moge odnaleźć ... przepraszam oczywiscie za to ze temat był wałkowany nie pierwsszy raz bo pewnie tak jest zawsze.

Kupiłem kabel https://allegro.pl/polski-interfejs-bmw-e39-e46-e60-e90-96-06-inpa-pl-i4946169903.html?snapshot=MjAxOC0wNy0wOFQxMDoyNjoxMi40ODlaO2J1eWVyOzViYmU1Y2M5ZDM1NGY3ZTc4ODZjZGE5YTY4MjFhMDEzMGM2ODI4NDY4ZDNmNWE5NGFhNmZkY2EyNzFlZDVjMjk%3D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już sie zagłebiam :) ogólnie pomaga mi chłopak ale z facebooka wiec nie moge podac jego nicku(RODO) :) ale polecił mi fajna stronkę ibmw.info zakładka programy jest tam inpa F + NCS oraz mega ale to mega czytelna instrukcja jak cos prosze link :) http://ibmw.info/programy/inpa-f/

może komuś sie przyda :)

teraz wszystko zainstalowane i ustawione to działamy z kodowanie za podpowiedzi dziekuje a efekty mojej pracy na pewno przedstawie :) przepraszam za błedy i brak interpunkcji ;):):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.